Konto našeho srdce 19.10.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.

Ošetřující lékařka doporučila odbornou a vyzkoušenou rehabilitaci včetně odborných terapií v lékařském centru Klimkovice na Severu Moravy. Cena obou poukazů při spoluúčasti zdravotní pojišťovny vychází zhruba na 72 000 Kč. Bylo rozhodnuto a letošní výtěžek tradiční Zabrušanské Neckyády společně s příspěvkem našeho partnera ČSOB a přispěním z Konta našeho srdce pomůže oběma hendikepovaným bratrům. 

Do sportovní dražby klub věnoval dres kapitána Viktora Hübla a celkový výtěžek 72 tisíc korun jsme předali prarodičům chlapců na tradiční Neckyádě v Zabrušanech. Celou akci přijeli podpořit i naši hráči, brankář Šimon Zajíček, útočník Martin Havelka a obránce Matěj Stříteský. Čekali jsme na vyjádření pojišťovny, která nakonec zaplatila oba poukazy v plné výši. Jednáme se starostou a místostarostou o novém využití této charitativní částky a pomůžeme tak společně v rámci podpory Konta našeho srdce dalším žadatelům o pomoc.

Fotogalerie

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >