Rozhovory 30.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Štěstíčko zatím máme, těší se z úspěchů Vervy František Lukeš

I přesto, že litvínovští prohrávali 0:1, dokázali zápas s Olomoucí obrátit na svou stranu. Rozhodující gól vstřelil nejproduktivnější hráč soutěže František Lukeš. ”Máme silný tým, když si řeknem, že zaberem, tak zaberem.” zdůvodňuje litvínovský ostrostřelec vítězný obrat.
Litvínov je v eufórii. Hokejisté začali sezónu jak nejlépe mohli. Dostali se nad očekávání všech a patří jim první místo v tabulce. Velký podíl má na černožluté výherní šňůře František Lukeš. Přispěl k litvínovským výhrám už osmi body. "Hrajeme pořád stejný systém, akorát je škoda, že jsme dnes zaspali první třetinu. Myslím si, že když takhle budeme pokračovat, bude se vyhrávat." doufá František Lukeš. Na otázku, jak vnímá změny sestavy v průběhu zápasu litvínovský forvard odpověděl: "Tak té lajně to nešlo, trenér udělal změnu a najednou ta lajna dala 2 góly a vyrovnala ve Varech."

Žáci před 3 dny

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >