Rozhovory 30.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Štěstíčko zatím máme, těší se z úspěchů Vervy František Lukeš

I přesto, že litvínovští prohrávali 0:1, dokázali zápas s Olomoucí obrátit na svou stranu. Rozhodující gól vstřelil nejproduktivnější hráč soutěže František Lukeš. ”Máme silný tým, když si řeknem, že zaberem, tak zaberem.” zdůvodňuje litvínovský ostrostřelec vítězný obrat.
Litvínov je v eufórii. Hokejisté začali sezónu jak nejlépe mohli. Dostali se nad očekávání všech a patří jim první místo v tabulce. Velký podíl má na černožluté výherní šňůře František Lukeš. Přispěl k litvínovským výhrám už osmi body. "Hrajeme pořád stejný systém, akorát je škoda, že jsme dnes zaspali první třetinu. Myslím si, že když takhle budeme pokračovat, bude se vyhrávat." doufá František Lukeš. Na otázku, jak vnímá změny sestavy v průběhu zápasu litvínovský forvard odpověděl: "Tak té lajně to nešlo, trenér udělal změnu a najednou ta lajna dala 2 góly a vyrovnala ve Varech."

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo projekt Vězeňské služby ČR a spolku Život naplno a bez bariér z.s.

V pátek 17. ledna jsme předali Jiřímu Kotábovi, předsedovi spolku Život naplno a bez bariér z.s. hráčský dres kapitána Viktora Hübla s podpisy všech hráčů. Je jedním z mnoha sportovních dresů, který pomůže pozůstalým rodinám aktivních členů Vězeňské služby ČR, kteří přišli tragicky o život při střelbě v čekárně traumatologického oddělení Fakultní...
Více >
Preview - Junioři včera

Závěr juniorského poháru je tady, Litvínov čeká Jihlava a Brno

Čas se nachýlil, už tento víkend se odehrají poslední zápasy turnaje O Pohár DHL. Vítězem už se s jistotou stane Hradec Králové, chemici ještě mohou zabojovat o desátou příčku. V cestě stojí jihlavská Dukla a brněnská Kometa, podaří se mužstvu posunout v tabulce?
Více >
Žáci včera

ŠESTKA: Konec série výher a pokus o nový začátek

Hokejisté šesté třídy odehráli další dva zápasy svojí ústecké skupiny. V prvním podlehli venku Děčínu 3:5 a den nato si spravili chuť vítězstvím proti Roudnici nad Labem
Více >
×
Odehrané 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
Litvínov mládež