Rozhovory 30.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Štěstíčko zatím máme, těší se z úspěchů Vervy František Lukeš

I přesto, že litvínovští prohrávali 0:1, dokázali zápas s Olomoucí obrátit na svou stranu. Rozhodující gól vstřelil nejproduktivnější hráč soutěže František Lukeš. ”Máme silný tým, když si řeknem, že zaberem, tak zaberem.” zdůvodňuje litvínovský ostrostřelec vítězný obrat.
Litvínov je v eufórii. Hokejisté začali sezónu jak nejlépe mohli. Dostali se nad očekávání všech a patří jim první místo v tabulce. Velký podíl má na černožluté výherní šňůře František Lukeš. Přispěl k litvínovským výhrám už osmi body. "Hrajeme pořád stejný systém, akorát je škoda, že jsme dnes zaspali první třetinu. Myslím si, že když takhle budeme pokračovat, bude se vyhrávat." doufá František Lukeš. Na otázku, jak vnímá změny sestavy v průběhu zápasu litvínovský forvard odpověděl: "Tak té lajně to nešlo, trenér udělal změnu a najednou ta lajna dala 2 góly a vyrovnala ve Varech."

Rozhovory - Junioři před 3 dny

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >