Rozhovory 30.09.2018
Autor: Tereza Čubanová

Štěstíčko zatím máme, těší se z úspěchů Vervy František Lukeš

I přesto, že litvínovští prohrávali 0:1, dokázali zápas s Olomoucí obrátit na svou stranu. Rozhodující gól vstřelil nejproduktivnější hráč soutěže František Lukeš. ”Máme silný tým, když si řeknem, že zaberem, tak zaberem.” zdůvodňuje litvínovský ostrostřelec vítězný obrat.
Litvínov je v eufórii. Hokejisté začali sezónu jak nejlépe mohli. Dostali se nad očekávání všech a patří jim první místo v tabulce. Velký podíl má na černožluté výherní šňůře František Lukeš. Přispěl k litvínovským výhrám už osmi body. "Hrajeme pořád stejný systém, akorát je škoda, že jsme dnes zaspali první třetinu. Myslím si, že když takhle budeme pokračovat, bude se vyhrávat." doufá František Lukeš. Na otázku, jak vnímá změny sestavy v průběhu zápasu litvínovský forvard odpověděl: "Tak té lajně to nešlo, trenér udělal změnu a najednou ta lajna dala 2 góly a vyrovnala ve Varech."

Žáci 20.06.2019

Třeťáci si zpestřili letní přípravu plaváním

Třetí třída v rámci letní přípravy navštívila plavecký bazén, kde absolvovala další z mnoha tréninků.
Více >
Konto našeho srdce 18.06.2019

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce 17.06.2019

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >