A-tým 17.08.2020
Autor: Ondřej Vlk

Stříbrný míří do Ústí, s Vervou začal trénovat Myšák

Vedení klubu uvolnilo do Ústí nad Labem svého odchovance Josefa Stříbrného, který v Litvínově bojoval o smlouvu. Do tréninkového procesu A-týmu se po karanténě zapojil talentovaný útočník Jan Myšák. K pondělnímu tréninku se připojil i mládežnický reprezentační obránce Ondřej Baláž.
Rychlonohý útočník Josef Stříbrný v přípravě na novou sezónu v Litvínově pokračovat nebude. Vedením klubu byl uvolněn do ústeckého Slovanu, kde se připojil ke zbytku kádru. Čtyřiadvacetiletý forvard trénoval s A-týmem od začátku letní přípravy a v turnaji Generali Česká Cup odehrál za Vervu dva zápasy, ve kterých nebodoval.

K A-týmu se v pondělním tréninku připojil talentovaný útočník Jan Myšák, který se vrátil do přípravy po karanténě, kterou musel absolvovat po návratu z reprezentace U20. Osmnáctiletý talent odehrál v loňské sezóně za Vervu 26 zápasů (5+4) a poté zamířil po mistrovství světa do dvaceti let do kanadské OHL. V týmu Hamilton Bulldogs zářil, ve 22 utkáních vstřelil 15 branek a na dalších 10 přihrál. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >