Rozhovory 30.12.2020
Autor: Vladislav Kollert

Takhle bychom měli hrát každý zápas, velí střelec František Lukeš

Litvínov dokázal zvítězit v podkrušnohorském derby a připsal si do extraligové tabulky důležité dva body. Co na utkání řekl střelec vyrovnávacího gólu František Lukeš?
František Lukeš prožívá povedenou část sezóny, po dvou bodech proti Liberci si proti Karlovým Varům připsal další kanadský bod do tabulky střelců v podobě vyrovnávacího gólu. „V poslední době se nám vůbec nedařilo, takže dva body určitě potěší. Karlovarští hráli dnes výborně, ale my jsme si řekli, že do toho musíme jít naplno. Dali jsme dva góly díky tečím a je škoda, že jsme nebrali všechny tři body," hodnotil litvínovský matador bezprostředně po skončení zápasu. „Výsledek nás těší a mohl by nás nakopnout, takže uvidíme, jak budeme hrát v novém roce," dodal. 

Litvínovský forvard byl jednou z klíčových postav Chemiků, na ledě byl hodně vidět. Radost mu však nejdříve zkazila tyč, poté jeho samostatný úprk vychytal Novotný. „Chtěl jsem to brankáři poslat přes beton, ale bohužel to trefilo tyčku. V samostatném nájezdu mi to trochu ujelo, je to škoda. Ale díky Bohu, že máme dva body," vyjádřil se Lukeš k neproměněným šancím. 

Verva v roce 2020 odehrála poslední duel, který skončil vítězně. Další utkání jí čeká hned na začátku ledna, do Litvínova přijede Olomouc. „Uvidíme, co bude po Novém roce. Takhle bychom měli hrát pořád, každý zápas a celých 60 minut," zakončil Lukeš pozápasový rozhovor. 
Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >