A-tým 07.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

Takové vítězství v sezóně potřebujete, říká Martin Hanzl

Verva vyhrála souboj s posledním celkem 3:2, ale vítězství se nerodilo lehce. Poslední tým TELH České Budějovice po dvě třetiny svému soupeři značně zatápěly. Až vyrovnání z hokejky Martina Hanzla zlomilo zápas ve prospěch černožlutých.
Dvě třetiny tahal Litvínov za kratší konec pomyslného provazu. Tým ale ukázal vnitřní sílu a ve třetí třetině zvládl obrat, který znamenal, že tři body zůstaly na severu Čech. "Druhá třetina nebyla z naší strany vůbec dobrá a řekli jsme si, že do té třetí musíme nastoupit úplně jinak a myslím si, že se to povedlo. Přehrávali jsme je a takové zápasy v sezóně určitě potřebujete," říkal po obratu střelec vyrovnávací branky Martin Hanzl. 

Litvínovský šikula si musí zvykat na novou roli ve své formaci, kde jeho úkoly jsou především defenzivnějšího rázu. "Jako centr hraju více dozadu a snažím se být nápomocen obráncům. Nejsem toho moc fanoušek (smích), ale myslím si, že jsem se v téhle činnosti dost zlepšil, ale pořád je tam dost věcí, které mi ještě nejdou. Musím to pořád pilovat na každém tréninku, ale dneska jsme byli +2, takže asi dobrá práce," smál se Hanzl.

Celý rozhovor s Martinem Hanzlem: 
Konto našeho srdce 24.02.2021

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >