Rozhovory 01.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Těžko se to hodnotí, opět nás potkal výpadek, říká František Lukeš po další porážce

Litvínovský útočník František Lukeš po další porážce v rozhovoru jen těžko hledal slova. Pro zkušeného matadora to nebyl lehký zápas, protože v utkání měl na hokejce několik gólových příležitostí, které se mu nepodařilo zúročit. Co říkal po utkání s brněnskou Kometou?

Jak hodnotíš dnešní zápas? 

Dobře jsme ho rozehráli a ve druhé třetině jsme měli opět výpadek. Těžko se to hodnotí, když nám ve druhé třetině dají dva góly. Ve třetí třetině namažu... Měl jsem tam ještě prázdnou bránu, ale netrefil jsem to. Chtěl jsem zápas ještě zvrátit, ale nepovedlo se. 

Pro tebe to nebylo lehké utkání...

Měl jsem čtyři tutovky, ale asi mi to nebylo souzeno. Je to škoda.

Jak je to pro hráče psychicky náročné, když udělá chybu. Snaží se to hodit za hlavu?

Samozřejmě, když jsem namazal, tak jsem myslel na to, že chci dát ještě gól a vzít to zpátky. Měl jsem i gól na hokejce, ale v poslední fázi mi tam puk skočil a netrefil jsem to dobře. 

První třetina byla dobře rozehraná, mohli jste tam dát více gólů, ale začali jste situace přehrávat...

Měl jsem šance, ale zbytečně jsem to nahrával. Byl jsem sice špatně natočenej, ale to mě neomlouvá. Měl jsem puk zpracovat a vystřelit, jak říkám dnes mi nebylo souzeno, ale tohle musím proměňovat. 

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Zápasy - Junioři před 2 dny

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce společně s Nadačním fondem FK Teplice a partnerem Dvěplusdvě pomohli malému Jáchymovi

Jáchymovi jsou čtyři roky a už od prenatálního období musí bojovat. Krvácení do mozku mu způsobilo atrofii tohoto důležitého orgánu. Následně nehoda způsobila dětskou mozkovou obrnu, mentální retardaci, epilepsii, vadu sluchu a celkové opoždění vývoje.
Více >