A-tým 09.03.2018
Autor: Redakce

Tomáš Frolo v Litvínově

S HC VERVA Litvínov se začal v tomto týdnu připravovat zkušený obránce Tomáš Frolo, kterému skončila sezóna ve Vsetíně.
Klub využil práva na jeho střídavý start a může jej využít i v letošní baráži.

V Litvínově Tomáš Frolo (narozen 26. ledna 1982) působil v předchozích třech sezónách. V roce 2015 získal se žlutočernými barvami i mistrovský titul.

V tomto ročníku WSM ligy zaznamenal Frolo v dresu Vsetína v 50 zápasech 20 kanadských bodů (4+16). Poprvé znovu za Vervu může nastoupit už dnes.
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >