Fanoušci 15.09.2021
Autor: Ondřej Vlk

Tradičního ”Maxíka” letos fanoušci na hokeji neuvidí

Litvínovský hokej a pověstná litvínovská klobása je spojení, které v extralize panuje už několik generací. V letošní sezóně se poprvé po 28 letech stalo, že litvínovští fanoušci nenašli na tradičním místě vedle vchodu A stánek s ”Maxíkem” jak si vysloužil přezdívku MAXI HOT-DOG od rodiny Macháčků.

Má to své opodstatnění. Pana Macháčka potkaly vážné zdravotní problémy a nyní se naplno věnuje rekonvalescenci. Tradice jeho rodinné receptury sahá až 28 let zpátky do minulosti, kdy se poprvé objevil na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Dle slov pana Macháčka nemá člověka, který by v letošním roce převzal jeho rodinný klenot a fanoušci tak pravděpodobně "Maxíka" letos neochutnají. V případě, že léčba bude probíhat dobře, tak by se rodina Macháčků ráda opět vrátila na zimní stadion a znovu dělala radost všem fanouškům, kteří její stánek navštíví. "Chtěl bych popřát všem fanouškům a hráčům úspěšnou sezónu," vzkazuje z lázní pan Macháček. 

Po návratu z lázní pro naše fanoušky připravíme rozhovor o začátcích, receptuře a pověsti litvínovské klobásy přímo s jejím autorem. 

Konto našeho srdce dnes

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >