Rozhovory 28.12.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Trenér zkouší různé varianty, ale my zatím spíme, říká Godla

Po utkání mluvil nevybíravě, protože ani tentokrát neodehrál Denis Godla špatné utkání. Proti Pardubicím čelil 32 střelám, z toho čtyři pokusy prošly za jeho záda.

Litvínovští fanoušci doufali, že utkání s Pardubicemi přinese kýžené body. Během první třetiny přišla studená sprcha v podobě dvou rychlých gólů Koláře a Camary. Dynamo se poté odmlčelo, ale v poslední dvacetiminutovce udeřilo třikrát. Domácí chemici sice hosty přestříleli, ale za záda Kloučka protlačili pouze jediný pokus.

Co podle vás rozhodlo utkání?

Asi všechny hokejové momenty, protože takhle hokej hrát nemůžeme. Je to katastrofální, co předvádíme v posledních zápasech. Nehrajeme do obrany, v útoku vystřelíme čtyřicet puků z toho třicet letí do břicha a deset na betony. Nevím, z čeho chceme dát gól. Nedokážeme si vynutit přesilové hry, takže nevím, jak chceme vyhrávat zápasy.

Je náhoda, že Pardubice daly dvě branky za 21 vteřin?

Kdyby chtěly (Pardubice), dají nám těch gólů víc. Za stavu 2:0 jsme se dostali trochu do zápasu, ale nic to neznamenalo. Není to náhoda, hrají mnohem lépe než my.

V čem jsou nebezpeční?

Netuším. Na rozdíl od nás hráli hrozně jednoduše, chodili do přečíslení i v přesilových hrách byli nebezpeční.

Jak na takovou situaci může reagovat brankář?

Snažím se každý zápas soustředit na sebe, abych spoluhráčům pomohl. Snažíme se dávat góly v útoku, ale nejde nám to. Musíme to změnit.

Litvínov má na kontě sedm proher z devíti zápasu…

Nevím, v čem to je. Musíme víc bojovat, víc bruslit. Trenér Růžička zkouší různé varianty, ale zatím všichni spíme.

Koukáte se na tabulku?

Tabulka je vyrovnaná, my se snažíme být pozitivní a koukat se vpřed. Musíme sérii proher zvrátit nějakou škaredou výhrou.

Celý rozhovor s Denisem Godlou:

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >