Preview - Dorost 13.02.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Týden pravdy! Litvínovský dorost změří síly s Rytíři a Piráty

Jako v pohádce se mohou cítit litvínovské naděje, protože v rámci dalších dvou zápasů nadstavby budou čelit kladenským Rytířům a chomutovským Pirátům. Duelům nebude chybět náboj, protože všechny tři celky bojují o první příčku.

Mladíci si aktuálně lebedí na průběžném druhém místě, to budou chtít ve čtvrtek uhájit před třetími Středočechy. Ti totiž na chemiky ztrácí dva body. Pokud chemici naváží na klání, které proběhlo začátkem února, je velká šance, že se jim to povede.

Na kladenském ledě sice od 8. minuty prohrávali, když se v oslabení prosadil Holeček. Díky povedené pětiminutovce ve druhé třetině si hosté zajistili výhru. Slavil Dominik Čech a Radek Vyhlídal. Důležitou postavou se stal také brankář David Tuhý, jenž předvedl 33 zákroků.

V sobotu přivítají dorostenci na svém ledě nedaleký Chomutov. Piráti tabulce kralují, a tak se černožluté komando bude snažit o jejich sesazení. Do hry musíme přidat také výsledek posledního vzájemného zápasu, kdy Chomutov zvítězil vysoko 5:1, přestože chemici vstřelili vedli díky Šprynarovi.

Dokáží mladíci složit reparát proti regionálnímu rivalovi?

Utkání s Kladnem se odehraje ve čtvrtek od 17:30, klání s Chomutovem je na plánu v sobotu od 16:00.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >