Tiskové zprávy 14.06.2020
Autor: Tisková zpráva

Útočník Lukáš Válek pokračuje v Litvínově

Vedení klubu se domluvilo s útočníkem Lukášem Válkem na nové smlouvě. Litvínovský odchovanec tak nastoupí v černožlutých barvách už do šesté sezóny za A-tým. Šestadvacetiletý útočník podepsal roční smlouvu s roční opcí.
Litvínovský klub si pojistil svého odchovance Lukáše Válka, který v sezóně 2013/2014 dovedl jako kapitán juniorský tým až do finále extraligy. Mostecký rodák se díky svým výkonům v mládežnických kategoriích probojoval až do seniorského hokeje.

Šikovný forvard odehrál za Vervu 254 extraligových zápasů, ve kterých zaznamenal 57 kanadských bodů za 32 gólů a 25 asistencí. V extralize debutoval v sezóně 2015/2016. Svůj nejlepší ročník prožil před dvěma lety, kdy v sezóně 2018/2019 střelecky zazářil a společně s Viktorem Hüblem se stal se 14 góly nejlepším střelcem týmu. Nyní se dohodl na nové smlouvě a po Krušnými horami bude působit už šestou sezónu v řadě. „Lukáš je hráč střední generace a je odchovancem litvínovského hokeje. Věříme, že naváže na svou životní sezónu 2018/2019 a ukáže svůj potenciál,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Žáci před 3 dny

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >