Rozhovory 16.07.2019
Autor: Ondřej Vlk

V. Hübl startuje 17. sezónu za Litvínov! Těším se na zápasy, hlásí litvínovský matador

Viktor Hübl patří neodmyslitelně k litvínovskému hokeji. Zkušený centr startuje v černožlutých barvách již 17. sezónu a v historickém bodování klubu ztrácí na druhém místě na legendárního Ivana Hlinku 57 kanadských bodů. Ve čtyřiceti letech ještě může zabojovat o překonání této mety pokud by potvrdil své úspěšné sezóny.
V pondělí se celý A-tým sešel na prvním tréninku na ledě v nové sezóně. Na ledové ploše nechyběl ani zkušený útočník Viktor Hübl, který odstartoval v Litvínově přípravu na svou 17. extraligovou sezónu v černožlutých barvách. "Člověk nemůže říci, že by se na přípravu úplně těšil, ale těší se na novou sezónu a na zápasy, jak je starší. Beru to tak, že se musím připravit, a to k tomu patří. Hlavně ať to jde pak v sezóně," říká litvínovská ikona k zahájení přípravy na ledě. 

Konto našeho srdce včera

Jiří Šlégr a Tomáš Pavelka předali přístroj Klinice úrazové chirurgie v Ostravě

Konto našeho srdce reagovalo na střelbu, ke které došlo 10. prosince 2019 ve Fakultní nemocnici v Ostravě, kam do čekárny traumatologie vstoupil v 7:15 muž s pistolí, který bez varování, zblízka a v rychlém sledu zasáhl 9 pacientů. Čtyři pacienti přišli na místě o život, tři další lidé podlehli způsobeným zraněním. Náš obránce Tomáš Pavelka...
Více >
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení proher

Pátou třídu čekala dvě kola, nejdříve se v sobotu představili na ledě Klášterce nad Ohří. O den později čelili v domácím prostředí Lounům. Obě utkání se nesla ve vyrovnaném duchu, ale snaha nebyla korunována bodovým ziskem. Páťákům patří po patnácti zápasech osmá příčka.
Více >
Mládež před 3 dny

Program juniorky: sezona pokračuje DHL Superpohárem

Litvínovští junioři před sebou mají poslední dva zápasy turnaje O Pohár DHL, který letos z části nahradil nejvyšší juniorskou soutěž. Jako pokračování svaz představil tzv. DHL Superpohár.
Více >