Rozhovory 16.07.2019
Autor: Ondřej Vlk

V. Hübl startuje 17. sezónu za Litvínov! Těším se na zápasy, hlásí litvínovský matador

Viktor Hübl patří neodmyslitelně k litvínovskému hokeji. Zkušený centr startuje v černožlutých barvách již 17. sezónu a v historickém bodování klubu ztrácí na druhém místě na legendárního Ivana Hlinku 57 kanadských bodů. Ve čtyřiceti letech ještě může zabojovat o překonání této mety pokud by potvrdil své úspěšné sezóny.
V pondělí se celý A-tým sešel na prvním tréninku na ledě v nové sezóně. Na ledové ploše nechyběl ani zkušený útočník Viktor Hübl, který odstartoval v Litvínově přípravu na svou 17. extraligovou sezónu v černožlutých barvách. "Člověk nemůže říci, že by se na přípravu úplně těšil, ale těší se na novou sezónu a na zápasy, jak je starší. Beru to tak, že se musím připravit, a to k tomu patří. Hlavně ať to jde pak v sezóně," říká litvínovská ikona k zahájení přípravy na ledě. 

Žáci před 2 dny

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >