Klub 03.05.2022
Autor: Klub

V Litvínově končí útočník Richard Jarůšek

Vedení klubu se rozhodlo ukončit kontrakt s útočníkem Richardem Jarůškem. „Po dohodě s realizačním týmem jsme se rozhodli Richardovi ukončit smlouvu. Richard se v první sezóně v Litvínově svými góly výrazně podílel na záchraně extraligy a v následujícím ročníku na to dokázal navázat. Letos se mu sezóna bohužel nepovedla. Richardovi děkujeme za odvedené služby, přejeme mu hodně štěstí a zdraví do budoucna,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Třicetiletý útočník za Vervu nastoupil do 158 utkání, ve kterých nasbíral celkem 95 bodů za 51 gólů a 44 asistencí. V Litvínově v předchozích sezónách patřil mezi nejproduktivnější hráče, když v prvním ročníku na severu Čech překonal hranici dvaceti branek a ve druhém ji atakoval. V uplynulé sezóně ale zůstal za očekáváním. V 51 zápasech vstřelil deset gólů a přidal čtrnáct asistencí. Od listopadu loňského roku se střelecky trápil, kdy nedokázal skórovat dlouhých 28 zápasů v řadě. Po třech letech se tak s Litvínovem loučí. „Chceme tým malinko přebudovat, aby měl jiný projev. Vyžadujeme dravost, rychlost a tvrdost. Jarůšek je hráč, který dává góly, ale když se mu je dávat nedaří jako v minulé sezóně, tak zase tak platný není. Pracoval, snažil se, ale prostě to nešlo,“ říká hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >