Mládež 24.10.2017
Autor: Ondřej Vlk

V Litvínově proběhl kemp brankářů U15

V úterý 24. 10. proběhl v Litvínově výběrový kemp brankářů kategorie U15.
V úterý se na spodní ploše litvínovského zimního stadionu sešlo šestnáct brankářů, kteří svými výkony v soutěži zaujali reprezentační trenéry. Brankáři z Plzně, Chomutova, Varů, Liberce, Třemošné, Ústí a Litvínova pod vedením sedmi zkušených trenérů zdokonalovali své dovednosti. 
 
Z litvínovských brankářů se účastnili Lukáš Klika, David Čermák a Martin Maštalířský. 

V ČR se konaly celkem tři výběrové kempy, kde mají trenéři na očích většinu talentovaných gólmanů pro budoucí výběr do reprezentace U16.  O víkendu 25. - 26.11. 2017 proběhne další víkendový seminář pro trenéry brankářů a rodiče v Litvínově. Bližší info na webu cslh/sekce brankáři
Zápasy - Junioři před 2 dny

Těsná prohra s Třincem znamená pro juniory třetí ztrátu v řadě

Litvínovští junioři se ve 32. kole utkali krátce po poledni s třineckými Oceláři. Po nedávných porážkách s Chomutovem a Havířovem se pokoušeli obrat o body soupeře ze Slezska. Bohužel stačilo 53 vyslaných střel pouze na jedinou branku, o kterou se postaral David Skuhrovec. Soupeř se trefil dvakrát a bere po bitvě tři body.
Více >
Dorost před 2 dny

Dorostenci o body bojovat nebudou. Utkání s Kladnem a Třemošnou zrušil koronavirus

Litvínovské naděje chtěly odčinit zaváhání v 6. kole nadstavby, kdy nestačily na Chomutov. Tento pátek měli Severočeši na programu mač s PZ Kladnem, následně se chystali odcestovat do Třemošné. Ani jedno klání ale neproběhne, protože v týmech byli zaznamenáni hráči s pozitivním testem na koronavirus. O nových termínech vás budeme informovat.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři i přes střeleckou převahu doma padli s Havířovem 2:3

Černožlutí junioři nesplnili očekávání a po Chomutovu padli také s Havířovem. Domácí byli zejména v první a třetí části lepším týmem. Jako první se však ujali vedení hokejisté Havířova a svůj náskok i díky využitým přesilovým hrám dokázali po celý zápas udržet. Domácí, stejně jako v minulém zápase, opět vyvinuli v posledních minutách hry velký...
Více >