A-tým 02.03.2012
Autor: Redakce

V pátek do Prahy, v neděli do Boleslavi (doplněno). V busech jsou ještě volná místa!

Od úterního podvečera se Litvínov připravuje na boje ve skupině O umístění na 11. - 14. místě. ...

Od úterního podvečera se Litvínov připravuje na boje ve skupině O umístění na 11. - 14. místě.

Ve středu chyběli na dopoledním tréninku zranění Petr Franěk, Martin Frolík a Petr Kousalík.
Trénovat po zranění už začal Martin Hujsa, ve čtvrtek se přidal i Petr Kousalík. Jinak byl kádr kompletní.
Na ledě byli brankáři Volke, Nechvátal a Brzobohatý. Také obránce Jiří Šlégr, jehož případný start v zápase je těžké odhadovat. A junioři ze čtvrtého útoku.

Jisté je, že ještě v pátečním utkání na Slavii ještě nebude moci klub využít Michala Trávníčka, kterému dobíhá disciplinární trest. Naskočit zpátky do hry by měl v neděli v Mladé Boleslavi. Šanci pravděpodobně dostane také útočník Kryštof Kafan.

Netřeba zdůrazňovat, že jakýkoli bodový zisk z nadcházejícího víkendu by se hodil, zejména z ledu v tuto chvíli poslední Mladé Boleslavi.

Trenér Vladimír Jeřábek: "Co říct k zápasu v Praze? Budeme hrát na úzkém hřišti a přál bych si, aby to bylo vyrovnané. Slavia v závěru základní části hrála velmi dobře, sestřelila Vítkovice, vyrovnaný duel odehrála na Spartě, ale to my taky.
Myslím si, že určitě nemáme nejhorší mužstvo z té čtveřice. Řada hráčů ale bude takové zápasy hrát poprvé a důležité bude, jak se s tím vyrovnají. Slavia je na tom podobně, zkušenosti s play out mají jen Boleslav a Vary.
Je potřeba, aby kluci hráli to, co po nich chceme a hlavně se nebáli hrát."

Zájezdové autobusy Fanclubu na první zápasy venku (jízdné je zdarma!) se utěšeně plní, podporu při zápasech na kluzištích soupeřů tým mít bude.
V autobusech jsou ještě volná místa - hlaste se ve čtvrtek od 16 do 18 hodin v recepci ZS. 
Po této době na tel. 602 645 993, pan Petr Boháč.

Účastníci mají vstupenku na zápas zamluvenou (není v ceně zájezdu).
V autobusech bude vybírán dobrovolný příspěvek na podporu dalších zájezdů.
Na další utkání venku budou zájezdové lístky k dispozici během domácích zápasů ve stánku Fanclubu na ZS Ivana Hlinky.

Pak čekají černožluté mužstvo tři zápasy za sebou doma. Začátky zůstaly tradiční, 17:30 hodin.
A dál los znovu ve vlnách: třikrát venku, pak znovu třikrát doma. Končí se 8. dubna na ledě Karlových Varů.
Tým a jeho fanoušky, jakkoli si takový závěr nepřáli, každopádně čeká největší porce mistrovských zápasů v sezóně v historii. 64 utkání Litvínov v jednom ročníku nikdy nehrál.

Start skupiny obstará pro Vervu duel se Slavií, která se na závěr sezóny vrátila po několika letech do svého původního stánku v Edenu.
Litvínov zdolal Pražany dosud ve všech čtyřech duelech této sezóny, přičemž ztratil jediný bod (4:3, 6:5sn, 3:2 a 5:1). Pro oba celky to bude premiéra v bojích o vyhnutí se baráži, v minulých čtyřech letech se vždy dokázali probojovat do play off. V tabulce je o dva body napřed Slavia.

Ve druhé dvojici přivítají zatím jedenácté Karlovy Vary čtrnáctou Mladou Boleslav.
Západočeši už o záchranu v tomto modelu hráli, v roce 2010, kdy obsadili konečné 13. místo s 12-ti bodovým náskokem na posledního.
Nejbohatší zkušenosti mají Boleslavští. Hráli play out po svém postupu do extraligy pokaždé, celkem třikrát, ale vždy propadli do baráže. V ní dokázali zachránit příslušnost k elitě dvakrát proti Ústí a jednou proti Chomutovu.

Oba páteční zápasy Sla - Lit a Kva - Bol začínají v pátek shodně v 18 hodin.

Žáci 27.09.2020

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
Litvínov mládež