Preview A-tým 15.08.2022
Autor: Kamila Stříteská

V přípravě prověří chemiky Plzeň

Svěřenci Vladimíra Růžičky za sebou mají dvě přípravná utkání a slavili dvě vítězství. Po týdenní zápasové odmlce vyzvali chemici ke třetí prověrce Plzeň. Utkání začíná v 17.30 hodin.

Z domácí kabiny

Verva odehrála již dvě přípravná klání a v obou případech dokázala zvítězit. Nejprve porazila Sokolov, posléze před domácím publikem vyhrála nad Energií. V litvínovském dresu se předvedli také letošní posily. Formu z loňské sezony si udržel Patrik Zdráhal, jenž v utkání s Karlovými Vary dvakrát skóroval. 

Z kabiny hostů

Indiáni odehráli pouze jedno zápas proti prvoligovému Šumperku, kterému nedali žádnou šanci a zvítězili 4:0. Všechny branky padly v prostřední části utkání a gólovou kanonádu začal Martin Lang, který se zaznamenal dvě trefy. Následně se přidal Ludwig Blomstrand a Filip Suchý. V brankovišti dostal na úvod prostor Dominik Pavlát, jehož ve 31. minutě vystřídal Vondraš. V dresu Plzně se představí litvínovským dobře známý Marek Baránek, jenž přešel na západ Čech z Kladna.

Před sezonou došlo v západočeském klubu k několika změnám. Tým opustili obránci Jakub Kindl, Dominik Graňák, Viktor Lang, Peter Čerešňák a z útoku Michal Bulíř, Gustaf Thorell, Filip Přikryl, Martins Dzierkals, Pavel Musil a Jan Dufek. Na odchody reagovalo vedení klubu příchody obránců Jana Piskáčka, Michala Houdka, Petra Zámorského, Marka Baránka, Martina Vitaloš a útok výztuží Samuel Bitten, Zdeněk Sedlák, Aleksi Rekonen, Kryštof Hrabík a Nicolai Mayer. 

Vstupenky

Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezóny 2021/2022 mohou ke vstupu použít svou permanentku zdarma. Držitelé klubových karet mají 30% slevu. Mimo online prodej bude možné zakoupit vstupenky také na klubových pokladnách, a to v den zápasu od 15:00. Stadion bude pro fanoušky otevřen od 16:30.

Vstupenky lze zakoupit online po kliknutí ZDE.

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >