Rozhovory 09.10.2016
Autor: Ondřej Vlk

VIDEO: Puk si asi musíme s Martinem Hanzlem rozpůlit, směje se J. Stříbrný

V nedělním utkání Litvínov smetl Spartu pěti góly a po vítězství 5:1 se mohlo pod Krušnými horami slavit. Skvělou první třetinu, která vedla k úspěchu odehrál mladý útočník Josef Stříbrný, který dvěma góly nastartoval Vervu ke skvělému výkonu. V úniku otevřel gólový účet utkání a v druhé situaci po faulu proměnil trestné střílení. Jak hodnotí celé utkání a jaké jsou jeho dojmy z prvních branek v extralize naleznete ve videu!
This text will be replaced


Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >