Konto našeho srdce 08.07.2021
Autor: O. Vlk, L. Weber, J. Jindra

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník ”Vlasatého zápasu”. Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům okolí, které si často důvod ztráty vlasů neuvědomuje.

Díky vám a dobrovolným dárcům jsme mohli pětileté Matyldě splnit její přání a prostřednictvím Lucie Staňkové z Nového hára předat vlasovou náhradu. Výroba této paruky trvá téměř měsíc a je třeba ostříhat přibližně 5 dobrovolníků na jednu takovou vlasovou náhradu. Sladit se pochopitelně musí i barva vlasových pramenů.

V letošním ročníku se nám přihlásilo celkem 10 dobrovolných dárců z řad našich fanoušků, které ostříhaly profesionální kadeřnice z našich partnerských salónů. Velké poděkování patří Martě Moravcové ze Salon Marta Moravcová v Teplicích a Jessice Šlégrové ze salónu Ladyspa z Teplic. Kvůli vládním opatřetním probíhalo stříhání až po jejich rozvolnění přímo v salónech. Ve videu se nechává ostříhat Jája Amlerová v salónu Marty Moravcové a Ondřej Sendrei v salonu Ladyspa u Jessi Šlégrové. Moc si vážíme vás všech, protože díky vám v tom nejsme sami. Jedeme v tom spolu!

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
HC Dukla Jihlava