Konto našeho srdce 08.07.2021
Autor: O. Vlk, L. Weber, J. Jindra

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník ”Vlasatého zápasu”. Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům okolí, které si často důvod ztráty vlasů neuvědomuje.

Díky vám a dobrovolným dárcům jsme mohli pětileté Matyldě splnit její přání a prostřednictvím Lucie Staňkové z Nového hára předat vlasovou náhradu. Výroba této paruky trvá téměř měsíc a je třeba ostříhat přibližně 5 dobrovolníků na jednu takovou vlasovou náhradu. Sladit se pochopitelně musí i barva vlasových pramenů.

V letošním ročníku se nám přihlásilo celkem 10 dobrovolných dárců z řad našich fanoušků, které ostříhaly profesionální kadeřnice z našich partnerských salónů. Velké poděkování patří Martě Moravcové ze Salon Marta Moravcová v Teplicích a Jessice Šlégrové ze salónu Ladyspa z Teplic. Kvůli vládním opatřetním probíhalo stříhání až po jejich rozvolnění přímo v salónech. Ve videu se nechává ostříhat Jája Amlerová v salónu Marty Moravcové a Ondřej Sendrei v salonu Ladyspa u Jessi Šlégrové. Moc si vážíme vás všech, protože díky vám v tom nejsme sami. Jedeme v tom spolu!

Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >
Dorost 19.06.2021

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >