A-tým 29.08.2018
Autor: Ondřej Vlk

Ve čtvrtek odveta s Piráty!

Ve čtvrtek Litvínov zamíří k odvetě do Rocknet arény v Chomutově. Piráti mají Litvínovu co vracet, když v úterním utkání podlehli žlutočerným jasně 5:1. Utkání odstartuje v 17:30 a Litvínovští budou chtít přidat další cenný skalp Chomutova v přípravě na novou sezónu.
V úterním utkání Litvínov dominoval. Už v první třetině si vypracoval tříbrankový náskok. Verva dominovala především v přesilovkách, když dokázala ze sedmi pokusů tři využít. Řádila hlavně Hüblova formace, která zařídila tři góly a sám litvínovský veterán zazářil gólem a dvěma asistencemi. Trefily se i posily Ščotka s Petružálkem a Litvínov mohl slavit vítězství 5:1. Do utkání nezasáhl kapitán týmu Michal Trávníček, obránce Karel Kubát, útočník Peter Jánský a zraněný brankář Michael Petrásek.

Statistiky

Poslední utkání

HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Lukeš (Hübl), 13. Ščotka (Hübl), 13. Černý (Hanzl), 39. Hübl (Myšák), 57. Petružálek (Doudera) – 22. Chlouba (Sklenář). Rozhodčí: Micka, Lacina - Lhotský, Svoboda . Vyloučení: 7:7. Využití: 3:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 2240. Zásahy Januse: 26 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

Nejvíce branek

1. 11.01.2013 | HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov6:2 (8 branek)
2. 06.03.2018 | Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov3:4 pr. (7 branek)
3. 06.02.2018 | Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov3:4 sn (7 branek)
Mládež včera

Martin Ručinský zahájil nový hokejový turnaj pro mládež
Sev.en Hockey Cup

Litvínov, 20. října 2019 – Když zjistíš, že v tom máš hokej, uspořádej turnaj! Takové heslo stálo u zrození Sev.en Hockey Cupu, nové soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí energetická společnost Sev.en Energy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Doma znovu vítězně, junioři přetlačili Motor 2:1 po prodloužení

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka si dnes na domácím ledě připsala další dva body za výhru proti českobudějovickému Motoru. Jako první sice šli do vedení hosté, chemici však ještě během první třetiny srovnali díky Adamu Šubrtovi. Rozhodující branku pak až v nastaveném čase vsítil David Jindra.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Konečně výhra! Po povedené první třetině porazili dorostenci Hvězdu 3:1

Litvínovské dorostence nečekal vůbec lehký úkol, v rámci 12. kola ELIOD Extraligy dorostu narazily na pražskou Hvězdu. Černožlutí chtěli odčinit třízápasovou sérii bez výhry, což se jim nakonec povedlo. Díky produktivitě v úvodní části hry vyhráli 3:1, když minutu před koncem kosmeticky upravil skóre Borodenko.