A-tým 07.10.2020
Autor: Vladislav Kollert

Ve druhém kole už to vyšlo! Myšák byl draftovaný na 48. příčce, putuje do Montrealu

Velký den nastal. Ačkoliv to v prvním kole nevyšlo, Jan Myšák byl draftovaný v kole druhém. Jako 48. volbu draftu 2020 si ho vybral kanadský Montreal.
Navzdory všem očekáváním a predikcím se Jan Myšák zvolení v prvním kole nedočkal. V podvečerních a večerních hodinách o den později však následovalo kolo druhé, v němž si litvínovského útočníka zvolil Montreal Canadiens. Myšák je tak nejlépe umístěným Čechem, který prošel letošním draftem. 

Litvínovský talent tak dostane příležitost navázat na litvínovskou stopu právě v Montrealu. V kanadském celku působili jak Petr Svoboda, tak i Martin Ručinský. Právě prvního jmenovaného si Montreal vybral v prvním kole z páté příčky v roce 1984. V současné chvíli však žádní Češi v Montrealu nepůsobí.

Tak či tak, být draftován ve druhém kole je velký úspěch. Myšák se tak definitivně zapisuje do historických tabulek jako další litvínovský hráč, který prošel vstupním draftem.

MYŠI, GRATULUJEME!


Rozhovor s Janem Myšákem bezprostředně po draftu bude exkluzivně k dispozici na hcverva.cz v pozdějších večerních hodinách.


Mládež 28.11.2021

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >
Zápasy - Dorost 27.11.2021

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Více >