A-tým 07.10.2020
Autor: Vladislav Kollert

Ve druhém kole už to vyšlo! Myšák byl draftovaný na 48. příčce, putuje do Montrealu

Velký den nastal. Ačkoliv to v prvním kole nevyšlo, Jan Myšák byl draftovaný v kole druhém. Jako 48. volbu draftu 2020 si ho vybral kanadský Montreal.
Navzdory všem očekáváním a predikcím se Jan Myšák zvolení v prvním kole nedočkal. V podvečerních a večerních hodinách o den později však následovalo kolo druhé, v němž si litvínovského útočníka zvolil Montreal Canadiens. Myšák je tak nejlépe umístěným Čechem, který prošel letošním draftem. 

Litvínovský talent tak dostane příležitost navázat na litvínovskou stopu právě v Montrealu. V kanadském celku působili jak Petr Svoboda, tak i Martin Ručinský. Právě prvního jmenovaného si Montreal vybral v prvním kole z páté příčky v roce 1984. V současné chvíli však žádní Češi v Montrealu nepůsobí.

Tak či tak, být draftován ve druhém kole je velký úspěch. Myšák se tak definitivně zapisuje do historických tabulek jako další litvínovský hráč, který prošel vstupním draftem.

MYŠI, GRATULUJEME!


Rozhovor s Janem Myšákem bezprostředně po draftu bude exkluzivně k dispozici na hcverva.cz v pozdějších večerních hodinách.


Konto našeho srdce 27.11.2020

Dezinfekci, roušky a dezinfekční gely získalo 19 neziskovek z Mostu a okolí

Konto našeho srdce připravilo se spolkem Diahelp - svaz diabetiků z.s. ve spolupráci se skupinou Unipetrol, firmou Schubert a společností Zopas (Máme rádi vlasy). Zajištění dezinfekce a ochranných pomůcek pro devatenáct neziskových organizací na Mostecku
Více >
Konto našeho srdce 26.11.2020

Malému Pavlíkovi pomohou dárky, které nadělovalo Konto našeho srdce a partner Sedláček Trucks

Pavlík je desetiletý chlapec, který trpí psychomotorickou retardací. Ke své léčbě potřebuje pomůcky, které nehradí pojišťovna. Z tohoto důvodu nás požádala sestra oddělení dětské neurologické poradny mostecké nemocnice paní Karla Jankovičová o pomoc. S dětským oddělením mostecké nemocnice spolupracujeme už přes rok a v době první vlny koronaviru...
Více >
Konto našeho srdce 19.11.2020

Kyslíkové koncentrátory budou sloužit široké veřejnosti

Konto našeho srdce společně s našimi partnery Nadačním fondem Hair Servis Pomáhá a společností Kovosreal s.r.o. společně zakoupili 3 kyslíkové koncentrátory pro dlouhodobou oxygenoterapii v celkové částce 75 000 Kč, Terapie pomocí těchto přístrojů je určena k léčbě nemocných s chronickou respirační insuficiencí vzniklou na podkladě plicních...
Více >