A-tým 06.10.2021
Autor: Vladislav Kollert

Velká podzimní soutěž s Černožlutou kartou! Vyhrajte podepsané dresy, či VIP vstupenky do O2 Areny

Držitelé Černožluté karty mají jedinečnou příležitost získat zajímavé ceny, a to prostřednictvím soutěže na klubovém Facebooku. Zúčastnit se může kterýkoliv držitel Černožluté karty, který má otevřený účet u ČSOB či Poštovní spořitelny a vlastní platnou Černožlutou kartu.

Podmínky soutěže jsou jednoduché: vložte do komentářů pod soutěžní příspěvek (odkaz na příspěvek naleznete níže) fotku v dresu či klubovém oblečení a napište nám, co na litvínovském klubu máte rádi, proč jste se stali fanoušky, nebo například váš nejoblíbenější zážitek s HC VERVA. Kreativitě se meze nekladou.

Ceny pro výherce:

1. místo:

• 2 ks VIP vstupenek na hokejové utkání HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (25. ledna 2022)

• Puk HC VERVA Litvínov

Bonusová cena pro uživatele Černožluté karty, kteří kartu obdrželi v roce 2021 (má na kartě platnost do roku 2026):

Nemáte ještě Černožlutou kartu? Nevadí! Založit si ji můžete také z pohodlí domova.

Černožlutou kartu si můžete založit online a navíc získáte odměnu ve výši 1000 Kč. Nebo si kartu založte na libovolné pobočce ČSOB a jako poděkování obdržíte dva lístky na stání na vybrané utkání HC VERVA.

Chci Plus Konto s odměnou 1 000 Kč

Chci Poštovní účet s odměnou 1 000 Kč

Kompletní podmínky "Velké podzimní soutěže s Černožlutou kartou"

1. Soutěž je určena pouze pro držitele Černožluté karty, kteří mají otevřený účet u ČSOB a Poštovní Spořitelny a vlastní platnou Černožlutou kartu (dále jen "soutěžící")
  2. Pořadatelem soutěže je společnost HC VERVA Litvínov, a.s. (dále jen "pořadatel")
  3. Soutěž začíná 6. října 2021 a končí 31. prosince 2021 ve 23:59.
  4. Soutěžící, jejichž komentář bude uveřejněn pod soutěžním příspěvkem po skončení soutěže, ztrácejí nárok na výhru kterékoliv z cen zmíněných výše.
  5. Soutěžící, kteří nejsou držiteli Černožluté karty, ztrácejí nárok na výhru kterékoliv z cen zmíněných výše.
  6. Pro získání některé z cen musí soutěžící uveřejnit komentář pod soutěžním příspěvkem na Facebooku pořadatele dle zadání.
  7. Každý soutěžící má nárok na získání pouze jedné z uvedených cen.
  8. Výherci budou vybráni na základě originality a relevantnosti soutěžního příspěvku.
  9. Před předáním cen je potřeba se prokázat občanským průkazem a platnou Černožlutou kartou na jméno soutěžícího. Nemá-li soutěžící občanský průkaz nebo černožlutou kartu, postačí předložení občanského průkazu a černožluté karty zákonným zástupcem (platí pro soutěžící do maximálního věku 15 let).
  10. Předání cen proběhne v neděli 9. ledna 2022 na ZS Ivana Hlinky,
  11. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.
  12. Pořadatel si vyhrazuje právo z organizačních důvodů kdykoliv změnit podmínky soutěže.
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Zápasy - Junioři včera

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.