Klub 20.10.2021
Autor: Klub

Verva díky novému partnerství s Toyota Louwman Most rozšířila vozový park

Vedení HC VERVA Litvínov se dohodlo na spolupráci s mosteckou pobočkou Toyota Louwman. Obě společnosti spojuje více jak padesátiletá historie. Nové partnerství obsahuje především rozšíření vozového parku litvínovského klubu o šest hybridních vozů Toyota, konkrétně modelů RAV4, Corolla a Yaris. Klub si velmi váží nového a významného partnera.

Louwman Group je významnou holandskou společností, která obchoduje s vozy Toyota již 57 let. Jméno Louwman je synonymem průkopnictví a úspěšného podnikání. Dnes patří mezi vedoucí automobilové společnosti v Evropě a dominuje svým postavením na automobilovém trhu. Společnost se stala historicky prvním importérem vozů Toyota v Evropě, od roku 1990 také importuje vozy značky Lexus. Toyota Louwman se specializuje na prodej hybridních vozů. V severních Čechách disponuje dvěma pobočkami, a to: v Mostě a Ústí a další pobočky naleznete také v Praze a Kladně. Prioritou společnosti je důraz na environmentální politiku - prodej hybridních vozů totiž výrazně přispívá k prevenci znečišťování ovzduší a celkovému zlepšení stavu životního prostředí. Mostecká pobočka je historicky fanouškem litvínovského klubu, a proto doufá, že to bude hráčům jezdit stejně dobře jak na silnici, tak na ledě.

Více o partnerovi, včetně kompletní nabídky hybridních vozů, naleznete v odkazu ZDE

Fotogalerie

Mládež dnes

Mládež obhájila statut akademie

HC Litvínov, sportovní spolek obhájil statut Akademie Českého hokeje pro sezónu 2022/2023. Výkonný výbor o tom rozhodl na svém zasedání 18. listopadu.
Více >
Mládež 28.11.2021

Mládežníci brali na prvním Sev.en Hockey Cupu zlato a stříbro

V sobotu se v Litvínově konal první ze čtyř turnajů Sev.en Hockey Cupu, který se vrátil na hokejovou scénu po dvou letech. V této sezóně se koná v kategorii žáků třetích a čtvrtých tříd. Opět se ho účastní týmy z krajů, kde má společnost Sev.en Energy významné zastoupení.
Více >
Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Více >