A-tým 31.01.2022
Autor: Klub

Verva má jedenáct hráčů na střídavé starty. Fronk pokračuje do konce sezóny

Vedení klubu se dohodlo s celky Chance ligy na střídavých startech hráčů. Litvínov může využít jedenáct hráčů, kteří působí v druhé nejvyšší české soutěži. Dále se Verva dohodla s Jihlavou na pokračování útočníka Jiřího Fronka v černožlutém dresu do konce letošní sezóny.

Chemici mohou využít pětici hráčů z Litoměřic. Útočníky Josefa Jíchu (9+14), Lukáše Válka (11+20), Marka Berku (7+5), Riku Sihvonena (24+9) a obránce Karla Klikorku (1+12).

Dále se v Litvínově mohou objevit obránci Denis Zeman (2+4) ze Sokolova, Jakub Březák (3+7) ze Šumperka či Jiří Hunkes (1+11) z Třebíče. Útočníci Filip Helt (6+12) z Jihlavy a Ondřej Jučík (7+15) ze Sokolova. Brankářskou trojici může rozšířit také Michael Petrásek (92,44%) z Přerova.

Všichni hráči mohou za Vervu nastoupit do 15. února. V případě, že by nastoupili v extralize po tomto datu, tak by museli v kádru Litvínova zůstat do konce sezóny. Pokud některému celku z Chance ligy skončí sezóna dříve než Litvínovu, tak se hráči mohou připojit do kádru Vervy. 

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >