A-tým 06.09.2021
Autor: Klub

Verva může využít z Litoměřic na střídavé starty útočníky Sihvonena, Válka a Jíchu

Vedení klubu se dohodlo s Litoměřicemi na střídavých startech útočníků Rika Sihvonena, Lukáše Válka a Josefa Jíchy.

Dvojice forvardů Lukáš Válek a Josef Jícha je všem litvínovským fanouškům známá. Oba jsou odchovanci Vervy a za Litvínov v minulosti nastupovali. Nově se může v černožlutém dresu objevit finský útočník Riku Sihvonen, který před sezónou posílil Litoměřice. Chemici díky střídavým startům trojice útočníků rozšiřují kádr a v případě potřeby mohou po vzájemné dohodě s Litoměřicemi všech hráčů využít do extraligových klání nové sezóny. 

Zápasy - Junioři před 3 dny

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Více >
Zápasy - Junioři 03.12.2021

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >