A-tým 06.09.2021
Autor: Klub

Verva může využít z Litoměřic na střídavé starty útočníky Sihvonena, Válka a Jíchu

Vedení klubu se dohodlo s Litoměřicemi na střídavých startech útočníků Rika Sihvonena, Lukáše Válka a Josefa Jíchy.

Dvojice forvardů Lukáš Válek a Josef Jícha je všem litvínovským fanouškům známá. Oba jsou odchovanci Vervy a za Litvínov v minulosti nastupovali. Nově se může v černožlutém dresu objevit finský útočník Riku Sihvonen, který před sezónou posílil Litoměřice. Chemici díky střídavým startům trojice útočníků rozšiřují kádr a v případě potřeby mohou po vzájemné dohodě s Litoměřicemi všech hráčů využít do extraligových klání nové sezóny. 

Konto našeho srdce před 3 dny

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >