Tiskové zprávy 03.01.2021
Autor: Tisková zpráva

Verva posiluje v útoku. Do Litvínova míří útočník Lukáš Žejdl

Verva posiluje v útočných řadách. Na sever Čech míří zkušený útočník Lukáš Žejdl. Vedení klubu se s rodákem z Mostu dohodlo na smlouvě do konce sezóny s roční opcí. Žejdl se do Litvínova vrací po patnácti letech.
Devětadvacetiletý forvard začínal s hokejem v nedalekém Mostě odkud přešel v dorosteneckých letech do Litvínova. Ve starším dorostu zamířil ze severu Čech do Slavie Praha. Právě ve Slavii se poprvé podíval do nejvyšší české soutěže. Působil také v mládežnických reprezentačních výběrech, ale na mistrovství světa se nikdy neprobojoval. Ze Slavie přestoupil urostlý útočník do Třince, kde působil dvě sezóny.

Poté strávil téměř čtyři sezóny v Mladé Boleslavi a v bruslařském klubu patřil ke klíčovým útočníkům. V loňské sezóně se přesunul do Hradce Králové. V extralize nastoupil do 390 zápasů, ve kterých vstřelil 82 branek a přidal 103 asistencí. Verva ve 193 centimetrů vysokém a 96 kilo vážícím útočníkovi získala silového hráče do svého kádru. „Jsme rádi, že jsme se s Lukášem domluvili. Je to kluk z regionu a v Litvínově už působil v mládežnických kategoriích. Lukáš je silový útočník, který se nebojí chodit před branku. Má výbornou střelu, měl by nám přinést větší důraz v předbrankovém prostoru a zvýšit konkurenci v mužstvu,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Statistiky Lukáše Žejdla:


Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >