Klub 02.05.2022
Autor: Redakce

Verva se loučí s lotyšským reprezentantem. Balinskis míří ke konkurenci

Litvínovskou Vervu opouští lotyšský reprezentant Uvis Janis Balinskis, který na sever Čech přišel před dvěma lety. V nové sezóně bude nastupovat v jiném extraligovém klubu.

Pětadvacetiletý Lotyš přišel do Litvínova v sezóně 2020/2021 jako posila do přesilových her. Svou roli mladý reprezentant celé dvě sezóny naplňoval. Patřil k nejlepším hráčům v týmu. Během dvouletého angažmá v Litvínově se probojoval na mistrovství světa i olympijské hry. 

Za Vervu odehrál 93 zápasů, ve který vstřelil 14 gólů a přidal k nim 26 asistencí. V uplynulé sezóně se s 23 body stal druhým nejproduktivnějším zadákem chemiků. V nové sezóně již černožlutý dres neoblékne, míří ke konkurenci. "Uvis se v Litvínově rozehrál k výborným výkonům. Byl jedním z našich nejlepších hráčů. Chtěli bychom mu poděkovat za odvedenou práci v našem klubu a přejeme mu hodně štěstí v nové štaci," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >