Tiskové zprávy 09.12.2021
Autor: Tisková zpráva

Verva si pojistila služby šestnáctiletého reprezentanta Jana Šprynara

Vedení klubu podepsalo víceletý kontrakt s talentovaným útočníkem Janem Šprynarem. Mladý forvard aktuálně působí v mládeži v týmech dorostu a juniorů. „V Honzovi vidíme velký potenciál do budoucnosti klubu, ale jestli uspěje bude záležet hlavně na něm, jak bude na sobě v nejbližších letech pracovat. Má dobré předpoklady a výbornou střelu. Věříme, že smlouva s A-týmem pro něj bude motivací a hnacím motorem do další práce,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Šestnáctiletý talent přišel do Litvínova v žákovských letech z Loun. V sezóně 2018/2019 byl členem týmu osmé třídy, který vyhrál žákovský titul. V letošním ročníku soutěže patřil k nejproduktivnějším hráčům dorostenecké extraligy, když v 15 zápasech posbíral 31 bodů, což ho řadí na 9. místo v celé soutěži.

Jeho výkony zaujaly i trenéry juniorů, ke kterým se nedávno přesunul z dorostu. Mezi juniory zatím odehrál čtyři zápasy s bilancí jednoho gólu a jedné asistence. Letos neunikl ani pozornosti reprezentačních trenérů U17, kde za národní tým odehrál 13 zápasů, ve kterých vstřelil 7 gólů a přidal 8 asistencí. "Splnil se mi sen. Už jako malý jsem snil o tom, že bych chtěl v Litvínově hrát za A-tým. Smlouva je pro mě první krok a moc děkuji klubu za tuto šanci," říká mladý útočník. 

Statistiky Jana Šprynara:

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >