A-tým 15.01.2022
Autor: Klub

Verva utkání s Motorem dohraje v únoru. Přeložen je zápas s Dynamem

Chemici už znají nový termín odloženého zápasu s českobudějovickým Motorem, zápas se dohraje v únorovém termínu. Z toho důvodu se přeložilo i utkání s Pardubicemi, které Verva hraje na ledě Dynama.

Nový termín odloženého zápasu je pátek 11. února od 17:30 na ZS Ivana Hlinky. V tomto termínu měla ale Verva hrát duel v Pardubicích. Vedení klubů se ale dohodlo na přeložení venkovního utkání s Dynamem na čtvrtek 3. února od 18:00. 

Vyzvednuté či zakoupené vstupenky na utkání s Motorem zůstávají v platnosti na nový termín zápasu. 

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >