Klub 04.12.2019
Autor: Ondřej Vlk

Verva vypraví na Open Air do Drážďan vlak!

Zápas pod širým nebem se nezadržitelně blíží! Open Air v německých Drážďanech startuje už 4. ledna a mezi fanoušky se množí řada dotazů, jakým způsobem klub vyřeší dopravu na tuto velkolepou akci. Pro všechny litvínovské fanoušky máme dobrou zprávu. Klub vypraví do Drážďan vlak s osmi vagóny.
Vedení Litvínova se dohodlo Českými drahami na vypravení vlakového speciálu do Drážďan na Open Air 2020. Vlaková souprava bude čítat osm vagónů, které vyrazí přímou cestou z mosteckého nádraží do německých Drážďan. Po skončení celé akce odjede vlak opět přímou cestou na mostecké vlakové nádraží. S ohledem na dotaci klubu na jízdné je cena zpáteční jízdenky symbolicky 100,-Kč. 

Cena Místo odjezdu a čas Místo návratu a čas
100,-KčNádraží Most (bude upřesněn)Nádraží Drážďany 45 min. po akci

Prodej jízdenek ve VervaShopu v otevíracích hodinách. ONLINE PRODEJ BYL DOČASNĚ VYPRODÁN. O UVOLNĚNÍ DALŠÍCH JÍZDENEK DO ONLINE PRODEJE VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Nástupní místo v Mostě:

Nástupní místo v Drážďanech:

Mládež včera

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >