A-tým 02.05.2022
Autor: Redakce

Verva zahájila letní přípravu

V pondělí 2. května se na ZS Ivana Hlinky poprvé po volnu sešla část A-týmu k zahájení letní přípravy na novou sezónu.

Hráče čekal první trénink pod vedením kondičního trenéra Petra Švehly v prostorách rozcvičovny. Na tréninku se sešlo sedmnáct hokejistů včetně hráčů širšího kádru. Na tréninku chyběl brankář Denis Godla kvůli zranění. Patrik Zdráhal dostal od trenérů volno, protože mu sezóna skončila teprve v neděli. Z posil se na tréninku objevil Radim Šalda, Nicolas Hlava ukončil sezónu před týdnem a k týmu se připojí později. Individuálně se připravují Matúš Sukeľ s Andrejem Kudrnou. 

Fotogalerie

Mládež včera

Talentovaný útočník Šprynar byl draftován do QMJHL týmem Rimourski Océanic

Sedmnáctiletý litvínovský útočník prošel vstupním draftem CHL, ze 30. pozice si ho jako desátého Čecha vybral kanadský tým Rimourski Océanic, který působí v juniorské soutěži QMJHL.
Více >
Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >