Klub 02.01.2022
Autor: Klub

Vervě vypomůže z Jihlavy útočník Jiří Fronk

Vedení Vervy reaguje na marodku v útočných řadách. Litvínov se dohodl s Jihlavou na zapůjčení útočníka Jiřího Fronka. Sedmadvacetiletý rodák z Loun vypomůže družině Vladimíra Růžičky formou střídavých startů.

Chemiky trápí marodka, kdy momentálně nemohou počítat s forvardy Patrikem Zdráhalem a Františkem Gerhátem. Vedení klubu zareagovalo příchodem známe tváře. Jihlavský útočník již v Litvínově působil v minulém ročníku Tipsport extraligy, kdy za Vervu odehrál osm zápasů s bilancí tří vstřelených gólů. V letošní sezóně nastupoval za Jihlavu. Šikovnému útočníkovi se v dresu Dukly dařilo, když v devětadvaceti zápasech posbíral třiadvacet bodů (11+12). "S Jihlavou jsme domluveni, že budeme moci Jirku využít v zápasech i tréninku. Vzhledem ke zranění útočníků je to pro nás vítaná pomoc," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >