Preview A-tým 26.08.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Vervu čeká další přípravný zápas. Hostí Litoměřice

Poté, co Plzeň byla nucena zrušit dvě přípravná utkání s chemiky, hledalo vedení litvínovského klubu nové soupeře. Verva tak v pátek nastoupí proti Litoměřicím. Utkání začíná v 11.00 hodin.

Chemici odehrají čtvrtý přípravný zápas v pátek s Litoměřice poté, co Plzeň byla nucena oba duely zrušit z důvodu vysoké marodky. Po více než čtrnácti dnech se Litvínov dočká další prověrky. Naposledy se svěřenci Vladimíra Országha utkali s Kladnem, které na litvínovský stadion přijelo v plné sestavě včetně Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance.

Skóre utkání otevřel ve 26. minutě Lukáš Stehlík, ve 32. minutě si svou premiérovou trefu v debutovém zápase zaznamenal Giorgio Estephan. Šimon Zajíček se pyšnil vychytaným čistým kontem.

Po odchodu několika tváří musely Litoměřice před novou sezonou hledat nové posily. Získaly zkušeného útočníka Jaroslava Kracíka z Plzně, či Romana Přikryla z Motoru. Kališníkům se podařilo udržet brankáře Tomáše Krále, obránce Jakuba Černohorského, Jana Holého, Jiřího Jebavého, Patrika Marcela, Jana Výtiska a útočníky Marka Berku, Josefa Jíchu, Martina Procházku a Lukáše Válka.

Aktuálně mají litoměřičtí odehraných šest zápasů, kdy se poslední duel se konal ve čtvrtek se Slavií. Na páteční utkání je vstup pro fanoušky zdarma.

Konto našeho srdce před 3 dny

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.