Preview A-tým 26.08.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Vervu čeká další přípravný zápas. Hostí Litoměřice

Poté, co Plzeň byla nucena zrušit dvě přípravná utkání s chemiky, hledalo vedení litvínovského klubu nové soupeře. Verva tak v pátek nastoupí proti Litoměřicím. Utkání začíná v 11.00 hodin.

Chemici odehrají čtvrtý přípravný zápas v pátek s Litoměřice poté, co Plzeň byla nucena oba duely zrušit z důvodu vysoké marodky. Po více než čtrnácti dnech se Litvínov dočká další prověrky. Naposledy se svěřenci Vladimíra Országha utkali s Kladnem, které na litvínovský stadion přijelo v plné sestavě včetně Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance.

Skóre utkání otevřel ve 26. minutě Lukáš Stehlík, ve 32. minutě si svou premiérovou trefu v debutovém zápase zaznamenal Giorgio Estephan. Šimon Zajíček se pyšnil vychytaným čistým kontem.

Po odchodu několika tváří musely Litoměřice před novou sezonou hledat nové posily. Získaly zkušeného útočníka Jaroslava Kracíka z Plzně, či Romana Přikryla z Motoru. Kališníkům se podařilo udržet brankáře Tomáše Krále, obránce Jakuba Černohorského, Jana Holého, Jiřího Jebavého, Patrika Marcela, Jana Výtiska a útočníky Marka Berku, Josefa Jíchu, Martina Procházku a Lukáše Válka.

Aktuálně mají litoměřičtí odehraných šest zápasů, kdy se poslední duel se konal ve čtvrtek se Slavií. Na páteční utkání je vstup pro fanoušky zdarma. 

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >