A-tým 18.12.2020
Autor: Klub

Vervu na měsíc posílí z Jihlavy útočník Fronk s obráncem Kolářem

Vedení Litvínova se dohodlo s jihlavskou Duklou na měsíční výpomoci obránce Daniela Koláře a útočníka Jiřího Fronka. Oba hráči se zapojí do pátečního tréninku v Litvínově.
Verva zvyšuje konkurenci ve svém kádru a prozatím na měsíc přivádí dva hráče z Dukly Jihlava. Obránce Daniel Kolář si už za Litvínov zahrál, když v přípravě stihl odehrát ve žlutočerném dresu dva duely, ve kterých si připsal jednu asistenci.

Jiří Fronk litvínovský dres v kariéře zatím neoblékl. Rodák z nedalekých Loun začal svou kariéru v Chomutově, kde i debutoval v extralize. Nejvýrazněji se v kariéře prosadil až v Jihlavě. V loňské a letošní sezóně odehrál za Duklu 72 zápasů se slušnou bilancí 29 gólů a 27 asistencí. Teď může vypomoci litvínovské ofenzivě formou střídavých startů.
Konto našeho srdce 24.02.2021

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >