Klub 30.04.2022
Autor: Klub

Vervu opouští sportovně-technický analytik Tomáš Vrábel

Verva se loučí po dvou letech se sportovně-technickým analytikem Tomášem Vrábelem. Do Litvínova přišel před sezónou 2020/2021 z Dukly Jihlava.

Na severu Čech měl na starosti analytická data, video a skauting. Staral se o rozbor hry a pomáhal i v managementu, kde měl na starosti administrativu přestupů, náplně hráčských smluv a další činnosti. Své zkušenosti před angažmá v Litvínově sbíral u reprezentačních výběrů i pražské Sparty. Po dvou letech se vrací zpátky do Jihlavy, kde bude nově zastávat pozici sportovního manažera klubu. "Tomáš u nás odvedl kus práce. Chtěli bychom mu poděkovat za jeho odvedené služby v našem klubu. Přejeme mu hodně štěstí v nové roli," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >