Rozhovory 05.10.2021
Autor: Vladislav Kollert

Vyznávám na ledě tvrdý styl hry, říká nová posila Michael Latta

Michael Latta je nejnovější posilou litvínovského celku, do města na severu Čech přijel v pondělí. V úterý s týmem absolvoval první trénink. Jaké jsou jeho první dojmy a jak se těší na působení v Litvínově?

S A-týmem jsi se poprvé připravoval na ledě. Jaké jsou tvé první dojmy?

Bylo to super. Kluci jsou skvělí, hraje se hodně rychlý a technický hokej. Jsem velmi rád, že tu mohu být. 

Jak bys popsal svůj herní styl na ledě?

Jsem typ hráče, který vyznává tvrdý styl a do týmu přináší vyhrané souboje. Moje role v předchozích angažmá byla "jezdit po zadku", znepříjemňovat soupeřícím hráčům pobyt na ledové ploše a v případě potřeby se zastat svých spoluhráčů.

Věděl jsi něco o Litvínově, nebo české nejvyšší lize, než jsi sem přišel? 

Mluvil jsem s několika českými exspoluhráči, kteří mi spoustu věcí řekli. Těším se hlavně na fanoušky, kteří jsou prý fantastičtí.

Jsi třetím kanadským hráčem v týmu. Mluvil jsi s Aaronem nebo Giorgiem?

Mluvil jsem s Aaronem, který mi řekl o klubu všechno. Z toho se poté zrodilo mé rozhodnutí přijít do Litvínova. Aaron i Giorgio byli zatím skvělí a vzali mě pod svá křídla, takže věřím, že to bude zábava.  

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >