Klub 24.06.2020
Autor: Klub

Vzhledem k pandemii s prodejem permanentních vstupenek vyčkáváme, říká marketingový ředitel J. Klobouček

Na základě aktuální situace v České republice vzhledem k pandemii viru Covid-19 klub vyčkává rozhodnutí příslušných státních orgánů týkající se návštěv sportovních akcí v měsíci září.”Vlivem současných omezení se může stát, že majitelé permanentních vstupenek nebudou moci navštívit úvodní zápasy Tipsport extraligy. Chceme být připraveni na všechny možné scénáře, a proto s prodejem permanentních vstupenek vyčkáváme. Je proto možné, že prodej permanentních vstupenek bude zahájen později, než bylo v minulosti zvykem, naši fanoušci budou o všech změnách informováni,” vysvětluje marketingový ředitel klubu Jan Klobouček.
Klub připravuje změny cenové mapy hlediště. Což zjednodušeně znamená, že místa na středu hřiště budou dražší, než místa na krajích hlediště. Dále se bude brát v úvahu atraktivita soupeře, vývoj sezóny a hrací den. Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezóny budou mít nadále do předem stanoveného termínu přednostní rezervaci na své místo do nového ročníku Tipsport extraligy. "Stejně tak jako ostatní extraligové kluby přizpůsobují svou strategii v oblasti ticketingu, tak i my se chceme v tomto směru přiblížit této době. S novým ticketingovým systémem se mohou naši fanoušci těšit i na mnoho výhod, které odprezentujeme s oficiálním termínem zahájení prodeje na sezónu 2020/2021," říká na závěr Jan Klobouček. 
Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >