A-tým 18.09.2003
Autor: Redakce

Zaberou proti Plzni?

Víkendový litvínovský program a postavení v tabulce volá po bohatším bodovém zisku v následujících utkáních - HC Chemopetrol hostí v pátek Plzeň  a v neděli zajíždí do Vsetína. Zejména v prvním případě však čeká Chemiky silný a houževnatý soupeř...
Ne, že by se případné ztráty nedaly v budoucnu kompenzovat, liga je teprve v začátku. Ale postavení v závěrečné třetině extraligového pelotonu nikomu na klidu nepřidá...

Plzeň vstoupila do nové sezóny dobře, se stoprocentním využitím domácího prostředí jí v tabulce po třech kolech patří lichotivá čtvrtá příčka se šesti body. A po porážce v prvním utkání venku (v Třinci) jistě touží i po prvních bodech z ledu soupeře.

V úterý České Budějovice donutily Lasselsberger prát se o body až do posledních vteřin. Teprve v 59. minutě rozhodl o výhře 3:1 Dobrovolný.

Poslední posilou Západočechů je útočník David Pospíšil. Že s aklimatizací tento bývalý plzeňský hráč opravdu nebude mít problémy dokázal hned ve zmiňovaném duelu, kdy se na výhře staronových spoluhráčů podílel jednou asistencí.

Plzeňský fanclub chystá do Litvínova zájezd. Ze zápasu pro vás opět připravíme on-line reportáž!
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >
Dorost 19.06.2021

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >