Klub 10.09.2020
Autor: Klub

Zemřel obránce Miroslav Beránek

V úterý 8. září ve věku pětasedmdesáti let zemřel po dlouhé a těžké nemoci Miroslav Beránek, bývalý úspěšný hráč a trenér.
Odchovanec litvínovského hokeje, reprezentant ČSSR, působil mimo jiné v Dukle Jihlava, Spartě Praha a v Karviné. Narodil se 27. 01. 1945 v Litvínově, kde hrál v letech 1961 až 1968. V roce 1964 až 1966 oblékal dres Dukly Jihlava. Od roku 1968 do 1973 hrál za Spartu Praha. Svou bohatou hráčskou kariéru zakončil v Karviné v roce 1973. 

Čest jeho památce.
Žáci včera

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce, HC sportovní spolek, MH úklid a hudební klub Attic pomohli Honzovi Alinčovi

V sobotu 19.září jsme byli spolu partnerem charitativního večera pro Honzu Alinče s názvem „Jedeme v tom s Alim“. Týden před samotnou událostí odstartovala sportovní dražba převážně hokejových artefaktů, mezi které přispěli všichni ti, kteří chtěli touto cestou pomoci zraněnému Honzovi. Hráči A týmu věnovali své hokejky s podpisy, v aukci se...
Více >
Mládež včera

Kmenoví hráči HC Litvínov mají slevu na Skatemill centrum v Litvínově!

Na základě nově navázané spolupráce pro další sezóny jsme uzavřeli dohodu s HC Litvínov, sportovní spolek, kde klub pro své členy z upravené ceny v rámci (Covid-19) pro Ústecký kraj přispěje 200 Kč při samostatné tréninkové jednotce a 100 Kč za osobu při společné tréninkové jednotce.
Více >
×
Dnes v 15:00 | Dor.
Rytíři Kladno
Litvínov mládež