Klub 24.07.2020
Autor: Klub

Zimní stadion Ivana Hlinky byl pomocí UV záření sterilizován

Během pátku byl celý objekt Zimního stadionu Ivana Hlinky po výskytu pozitivně testovaného hráče A-týmu na Covid-19 sterilizován pomocí UV záření.
Litvínovský svatostánek bude od pátečních večerních hodin zbaven všech mikroorganismů včetně virů. Sterilizaci všech prostor provedla firma Beta Robotics pomocí UV robota Boba, který během pátečního dne postupně sterilizoval místnosti a chodby na ZS Ivana Hlinky "Velice oceňuji rychlý a profesionální zásah společnosti Beta Robotics, která nám vyčistila prostředí v zázemí mužstva, fitnessu, kanceláří i VervaShopu, který je od pondělí v běžném provozu. Zároveň pomocí robota došlo k odvirování i prostorů restaurace, hotelu a kabin mládežnických celků," říká provozní ředitel Kamil Burda.

Co je UV robot?

UV robot je interiérová robotická jednotka, která využívá ultrafialové germicidní záření (UVGI) ke sterilizaci vertikálních i horizontálních povrchů, přičemž dokáže zlikvidovat až 99,9999 % mikroorganismů. Ultrafialové paprsky ničí DNA virů, bakterií a jiných škodlivých mikroorganismů. 

Fotogalerie

Mládež dnes

Mládež se vrací do běžného režimu

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek dnes oznámilo, že se mládežnický oddíl po koronavirové nákaze vrací zpět do normálu.
Více >
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >