Žáci 24.04.2019
Autor: Ondřej Mach

Zlatí třeťáci na multisportovním turnaji ve Varech

Třetí třída zakončila uplynulou sezonu účastí na Velikonočním multisportovním turnaji v Karlových Varech. S ostatními týmy poměřila síly v hokeji, plavání, atletice a fotbale. Nakonec obsadila celkové první místo.
Turnaje se společně s litvínovskými třeťáky zúčastnili HC Slovan Louny, HC Baník Sokolov a domácí HC Energie Karlovy Vary. Litvínov kraloval ve všech disciplínách a po skvělých výkonech bral krásné první místo. Na druhém místě skončili domácí energetici, první trojici pak uzavřely Louny.

HC Litvínov A – HC Baník Sokolov A 14:5 HC Litvínov B – HC Baník Sokolov B 29:1

HC Litvínov A – HC Energie K.Vary A 11:8 HC Litvínov B – HC Energie K.Vary B 10:1

Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.