Mládež 10.09.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Změny v programu juniorů. Utkání s Kladnem odloženo, Litvínov zahájí sezonu proti Spartě

Nemilé zprávy přišly ze středočeského Kladna. Rytíři nemohli odcestovat do Litvínova z důvodu karantény. Junioři tudíž odehrají první utkání až v sobotu, kdy jim bude soupeřem Sparta.

Zatímco na několika stadionech odstartovala Extraliga juniorů, v Litvínově zůstal stadion zavřený. Kladenský tým totiž skončil v karanténě, nejednalo se však o jediný zápas. Ze stejného důvodu neproběhl ani zápas mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary. Na vině je karanténa českobudějovického týmu.

Je zřejmé, že týmy neodehrají ani další kola, a tak se bude celý harmonogram soutěže posouvat. Litvínovská juniorka díky tomu zahájí sezonu o den později, kdy na severočeský led zavítá Sparta Praha. Utkání startuje v 16:30.

Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >