Kolo Datum Utkání Skóre Góly
nenalezeny žádné statistické údaje
Zápasy - Dorost včera

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...
Preview - Junioři včera

Juniorka se dvakrát představí doma, narazí na Jihlavu a Brno

Po čtrnácti dnech se litvínovská dvacítka vrací na domácí stadion. V pátek a sobotu zabojuje o další body proti soupeřům z jihu - Jihlavě a Brnu. Páteční duel začíná v 17:00, v sobotu bude úvodní buly vhozeno v 16:00.
Preview - Dorost před 2 dny

Překvapí dorost lídra tabulky z Plzně?

V rámci 15. kola ELIOD Extraligy Dorostu zavítá Litvínov na horký led prozatímního lídra tabulky, Škody Plzeň. Domácí si sáhli na body v posledních osmi utkáních. Protáhnou svou sérii na devět zápasů nebo se Litvínovu podaří zastavit rozjetý plzeňský vlak? Zápas startuje ve čtvrtek v 17:00!