47. 13.02.2013 Litvínov vs Pardubice 3:2sn 1
45. (Fanda) 31.01.2013 Litvínov vs Karlovy Vary 4:1 1
37. (ČT) 06.01.2013 Litvínov vs Třinec 6:5sn 1
35. (ČT) 30.12.2012 Litvínov vs Liberec 5:2 2
34. 28.12.2012 Pardubice vs Litvínov 4:2 1
18. 02.11.2012 Vítkovice vs Litvínov 3:5 1
16. 26.10.2012 Litvínov vs Slavia 4:2 2
10. (ČT) 07.10.2012 Sparta vs Litvínov 4:5 2
Zápasy - Junioři včera

Junioři ve Varech vyfasovali osmigólový debakl a vrací se bez bodu

K a r l o v y V a r y - Druhé utkání západočeského tripu litvínovským juniorům hrubě nevyšlo, na tým z lázeňského města nestačili vysoko 1:8. O čestný zásah chemiků se až minut před koncem postaral Svoboda, první klání odchytal brankář Zelenka. Příští týden se turnaj O Pohár DHL vrací na sever Čech.
Zápasy - Dorost včera

Dorost vítězí nad oblíbeným soupeřem! Kladenské PZ porazil 4:1

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím hřišti přivítali PZ Kladno. V zápase plném spálených šancí se trefili čtyřikrát a do tabulky si připisují další 3 body.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...