Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM CHR HAV HBR HKM JIH KLA KOB KOM KRA KVA LIB LIM LTO MBL MDS OLO PCE PIS PLZ POM PRE SLA SLZ SPA SUM TRI UNL VIT VSE WAB ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

11 20.10.2019 SLZ ZLN 6:3
Skupina B 20.10.2019 WAB PRE 3:5
Skupina A 20.10.2019 PIS CHR 4:5sn
Skupina B 20.10.2019 VSE HAV 1:2
Skupina B 20.10.2019 SUM POM 4:2
Skupina A 20.10.2019 KRA KOB 4:3p
Skupina A 20.10.2019 UNL ZNS 7:3
12 19.10.2019 SLZ OLO 3:5
12 19.10.2019 TRI KOM 8:5
12 19.10.2019 HKM PLZ 1:2p
12 19.10.2019 CHM KLA 2:8
12 19.10.2019 SPA MBL 5:3
12 19.10.2019 VIT JIH 4:2
12 19.10.2019 SLA LIB 2:7
12 19.10.2019 PCE KVA 3:2p
12 19.10.2019 LIM CEM 2:1p
30 18.10.2019 TRI JIH 2:1sn
11 18.10.2019 CHM CEM 3:2sn
11 18.10.2019 LIM KLA 4:3
11 18.10.2019 HKM KVA 7:3
11 18.10.2019 SPA LIB 2:5
11 18.10.2019 PCE PLZ 2:3
Skupina B 18.10.2019 PRE HAV 2:3sn
Skupina B 18.10.2019 SUM VSE 2:3sn
Skupina A 18.10.2019 KOB ZNS 4:3
Skupina A 18.10.2019 PIS UNL 6:5p
Skupina A 18.10.2019 CHR HBR 5:1
Skupina B 18.10.2019 POM LTO 6:5
30 17.10.2019 VIT KOM 3:5
11 17.10.2019 SLA MBL 3:2
10 15.10.2019 KLA OLO 3:4
Skupina A 13.10.2019 HBR PIS 4:2
Skupina A 13.10.2019 UNL KOB 5:2
Skupina B 13.10.2019 VSE PRE 5:3
Skupina B 13.10.2019 WAB POM 1:2
Skupina A 13.10.2019 KRA CHR 7:3
Skupina B 13.10.2019 LTO SUM 2:4
Skupina B 11.10.2019 LTO VSE 3:5
Skupina B 11.10.2019 POM HAV 2:8
Skupina A 11.10.2019 HBR UNL 3:6
Skupina B 11.10.2019 MDS WAB 6:1
15 10.10.2019 JIH KOM 3:7
Skupina A 06.10.2019 KOB CHR 3:2p
Skupina A 06.10.2019 ZNS PIS 1:6
Skupina B 06.10.2019 HAV SUM 6:0
Skupina A 06.10.2019 KRA HBR 6:5p
Skupina B 06.10.2019 LTO WAB 4:1
Skupina B 06.10.2019 PRE POM 10:1
10 05.10.2019 CEM ZLN 1:4
10 05.10.2019 TRI CHM 1:3
10 05.10.2019 HKM SLZ 5:1
10 05.10.2019 LIB KOM 3:4sn
10 05.10.2019 MBL JIH 2:0
10 05.10.2019 PLZ SLA 5:1
10 05.10.2019 VIT LIM 6:5sn
10 05.10.2019 KVA SPA 2:3
9 04.10.2019 KLA ZLN 5:1
9 04.10.2019 PLZ SPA 4:5p
9 04.10.2019 LIB JIH 6:5
9 04.10.2019 VIT CHM 2:1p
9 04.10.2019 CEM OLO 5:4p
9 04.10.2019 PCE SLZ 5:2
9 04.10.2019 TRI LIM 5:6sn
Skupina A 04.10.2019 KRA UNL 2:5
Skupina B 04.10.2019 PRE SUM 0:3
Skupina B 04.10.2019 HAV LTO 11:2
Skupina B 04.10.2019 WAB VSE 1:11
Skupina A 04.10.2019 KOB PIS 2:5
Skupina A 04.10.2019 ZNS HBR 2:6
9 03.10.2019 MBL KOM 2:3
9 03.10.2019 KVA SLA 4:1
17 01.10.2019 KOM ZLN 5:0
Skupina A 29.09.2019 UNL CHR 3:1
Skupina B 29.09.2019 WAB HAV 2:4
Skupina B 29.09.2019 VSE POM 8:2
Skupina A 29.09.2019 HBR KOB 5:4p
Skupina A 29.09.2019 KRA ZNS 1:4
Skupina B 29.09.2019 LTO PRE 2:9
8 28.09.2019 JIH KVA 1:6
8 28.09.2019 OLO TRI 4:1
8 28.09.2019 SLA PCE 0:5
8 28.09.2019 CHM LIB 3:2p
8 28.09.2019 ZLN VIT 7:4
8 28.09.2019 SPA HKM 1:2
8 28.09.2019 LIM MBL 2:1
8 28.09.2019 KOM PLZ 2:3
7 27.09.2019 OLO VIT 3:4
7 27.09.2019 SLZ KLA 4:3
7 27.09.2019 SPA PCE 3:2
7 27.09.2019 CHM MBL 1:3
7 27.09.2019 JIH PLZ 2:1
7 27.09.2019 KOM KVA 2:4
Skupina B 27.09.2019 POM SUM 3:4
Skupina B 27.09.2019 HAV VSE 3:2
Skupina B 27.09.2019 PRE WAB 6:1
Skupina A 27.09.2019 KOB KRA 0:1
Skupina A 27.09.2019 ZNS UNL 4:1
Skupina A 27.09.2019 CHR PIS 5:6
8 26.09.2019 SLZ CEM 5:3
7 26.09.2019 LIM LIB 6:7sn
7 26.09.2019 ZLN TRI 3:2sn
7 26.09.2019 SLA HKM 3:2
6 24.09.2019 PLZ CHM 3:4
Skupina A 22.09.2019 HBR CHR 2:5
Skupina A 22.09.2019 ZNS KOB 6:5p
Skupina A 22.09.2019 UNL PIS 5:4p
Skupina B 22.09.2019 HAV PRE 3:0
Skupina B 22.09.2019 VSE SUM 3:2p
Skupina B 22.09.2019 LTO POM 4:1
6 21.09.2019 PCE KOM 4:3
6 21.09.2019 VIT KLA 3:1
6 21.09.2019 LIB OLO 2:6
6 21.09.2019 KVA LIM 8:1
6 21.09.2019 SLA SLZ 3:4
6 21.09.2019 HKM JIH 8:0
6 21.09.2019 TRI CEM 8:3
6 21.09.2019 MBL ZLN 8:3
5 20.09.2019 HKM KOM 2:0
5 20.09.2019 LIB ZLN 6:1
5 20.09.2019 SPA SLZ 1:0
5 20.09.2019 PLZ LIM 1:2sn
5 20.09.2019 VIT CEM 3:4sn
5 20.09.2019 TRI KLA 3:9
Skupina B 20.09.2019 POM WAB 4:2
Skupina B 20.09.2019 PRE VSE 2:1
Skupina B 20.09.2019 SUM LTO 3:0
Skupina A 20.09.2019 KOB UNL 1:2p
Skupina A 20.09.2019 HBR PIS 6:0
Skupina A 20.09.2019 CHR KRA 3:6
5 19.09.2019 MBL OLO 1:4
5 19.09.2019 PCE JIH 7:1
5 19.09.2019 KVA CHM 3:2
3 15.09.2019 SLZ TRI 5:0
Skupina B 15.09.2019 VSE LTO 3:1
Skupina B 15.09.2019 WAB SUM 3:1
Skupina B 15.09.2019 HAV POM 3:2p
Skupina A 15.09.2019 UNL HBR 3:4
Skupina A 15.09.2019 ZNS CHR 5:4
Skupina A 15.09.2019 KRA PIS 7:5
4 14.09.2019 SLZ VIT 2:4
4 14.09.2019 CEM LIB 3:2
4 14.09.2019 OLO PLZ 3:4
4 14.09.2019 JIH SLA 4:3p
4 14.09.2019 ZLN KVA 3:4
4 14.09.2019 LIM HKM 4:1
4 14.09.2019 KLA MBL 7:1
4 14.09.2019 CHM PCE 1:5
4 14.09.2019 KOM SPA 2:4
3 13.09.2019 KLA LIB 4:2
3 13.09.2019 ZLN PLZ 3:6
3 13.09.2019 CEM MBL 2:3p
3 13.09.2019 CHM HKM 2:3p
3 13.09.2019 OLO KVA 3:2sn
3 13.09.2019 JIH SPA 2:3
3 13.09.2019 KOM SLA 6:2
Skupina B 13.09.2019 POM PRE 1:8
Skupina B 13.09.2019 SUM HAV 2:4
Skupina B 13.09.2019 WAB LTO 5:3
Skupina A 13.09.2019 HBR KRA 5:3
Skupina A 13.09.2019 PIS ZNS 5:4p
Skupina A 13.09.2019 CHR KOB 3:4p
3 11.09.2019 LIM PCE 2:3sn
2 08.09.2019 JIH SLZ 2:3
2 08.09.2019 KVA KLA 4:1
2 07.09.2019 SLA LIM 1:6
2 07.09.2019 HKM ZLN 5:6
2 07.09.2019 LIB VIT 4:5p
2 07.09.2019 MBL TRI 2:1p
2 07.09.2019 SPA CHM 4:3p
2 07.09.2019 PCE OLO 3:0
2 07.09.2019 KOM SLZ 4:1
1 06.09.2019 MBL VIT 7:5
1 06.09.2019 HKM OLO 3:4sn
1 06.09.2019 PLZ KLA 1:4
1 06.09.2019 LIB TRI 1:0
1 06.09.2019 SPA LIM 3:2sn
1 06.09.2019 PCE ZLN 3:0
1 06.09.2019 SLA CHM 2:5
1 06.09.2019 KVA CEM 5:2
1 05.09.2019 PLZ CEM 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:02x
2:13x
2:1pp3x
2:1sn1x
3:04x
3:15x
3:26x
3:2pp5x
3:2sn4x
4:18x
4:25x
4:34x
4:3pp3x
5:02x
5:14x
5:23x
5:35x
5:41x
5:4pp4x
6:02x
6:13x
6:21x
6:31x
6:52x
6:5pp3x
6:5sn1x
7:12x
7:33x
7:41x
7:52x
8:01x
8:11x
8:21x
8:32x
8:51x
10:11x
11:21x
0:11x
0:31x
0:51x
1:23x
1:2pp2x
1:2sn1x
1:32x
1:44x
1:51x
1:63x
1:81x
1:111x
2:36x
2:3pp2x
2:3sn3x
2:46x
2:55x
2:62x
2:71x
2:82x
2:91x
3:48x
3:4pp1x
3:4sn3x
3:54x
3:63x
3:71x
3:91x
4:5pp2x
4:5sn1x
5:62x
5:6sn1x
6:7sn1x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
Mládež včera

Martin Ručinský zahájil nový hokejový turnaj pro mládež 
Sev.en Hockey Cup

Litvínov, 20. října 2019 – Když zjistíš, že v tom máš hokej, uspořádej turnaj! Takové heslo stálo u zrození Sev.en Hockey Cupu, nové soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí energetická společnost Sev.en Energy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Doma znovu vítězně, junioři přetlačili Motor 2:1 po prodloužení

L i t v í n o v - Černožlutá juniorka si dnes na domácím ledě připsala další dva body za výhru proti českobudějovickému Motoru. Jako první sice šli do vedení hosté, chemici však ještě během první třetiny srovnali díky Adamu Šubrtovi. Rozhodující branku pak až v nastaveném čase vsítil David Jindra.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Konečně výhra! Po povedené první třetině porazili dorostenci Hvězdu 3:1

Litvínovské dorostence nečekal vůbec lehký úkol, v rámci 12. kola ELIOD Extraligy dorostu narazily na pražskou Hvězdu. Černožlutí chtěli odčinit třízápasovou sérii bez výhry, což se jim nakonec povedlo. Díky produktivitě v úvodní části hry vyhráli 3:1, když minutu před koncem kosmeticky upravil skóre Borodenko.
Více >