A-tým 17.05.2022

A-tým poprvé trénoval na ledě. Chemici budou využívat chomutovské Rocknet arény

Svěřenci trenérů Vladimíra Růžičky a Karla Mlejnka v úterý poprvé v nové sezóně vyjeli na ledovou plochu. V první fázi letní přípravy budou kombinovat dril na suchu s tréninky na ledě v chomutovské Rocknet aréně.

V Litvínově aktuálně probíhá rekonstrukce hrazení a zúžení ledové plochy. Litvínovští hokejisté by na ZS Ivana Hlinky poprvé měli vyjet na led až 25. července. V rámci zpestření letní přípravy opět využijí i ledovou plochu. Narozdíl od loňského roku, kdy chemici využívali led v Mostě, se letos přesunuli do nedalekého Chomutova. "Od poloviny května budeme chodit na led. Chtěli jsme do Mostu, ale tam budou dělat nějaké opravy, tak budeme jezdit do Chomutova. Úterý, čtvrtek. Dopoledne bude led, odpoledne suchá příprava. Hráči neztrácejí tři nebo čtyři měsíce kontakt s ledem, bude to zpestření," říkal hlavní trenér Vervy v nedávném rozhovoru.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >