A-tým 29.11.2016

ALTISPORT CHALLENGE: Přesnost střelby

Máme tu pro vás další výzvu ALTISPORT CHALLENGE! Tentokrát na přesnost střelby! Kdo uspěje lépe? Bude to kanonýr František Lukeš z A-týmu? Jakub Březák z juniorů? Lukáš Sochor ze 6. třídy? Nebo nejlepší střelec celé extraligy mladšího dorostu Jan Myšák?
Všichni střelci měli za úkol trefit čtyři rohy branky na co nejméně pokusů. Vaším úkolem je natipovat do komentáře pod příspěvkem na facebooku pořadí střelců a do závorky ke každému napsat počet pokusů na čtyři trefy! Nejúspěšnější fanoušek vyhraje hru NHL 17 na XBOX nebo Playstation! Tipovat můžete do pondělních 11:00.


Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
Zápasy - Dorost 24.09.2020

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Více >
Žáci 23.09.2020

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.
Více >