A-tým 29.11.2016

ALTISPORT CHALLENGE: Přesnost střelby

Máme tu pro vás další výzvu ALTISPORT CHALLENGE! Tentokrát na přesnost střelby! Kdo uspěje lépe? Bude to kanonýr František Lukeš z A-týmu? Jakub Březák z juniorů? Lukáš Sochor ze 6. třídy? Nebo nejlepší střelec celé extraligy mladšího dorostu Jan Myšák?
Všichni střelci měli za úkol trefit čtyři rohy branky na co nejméně pokusů. Vaším úkolem je natipovat do komentáře pod příspěvkem na facebooku pořadí střelců a do závorky ke každému napsat počet pokusů na čtyři trefy! Nejúspěšnější fanoušek vyhraje hru NHL 17 na XBOX nebo Playstation! Tipovat můžete do pondělních 11:00.

Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Zápasy - Dorost 15.02.2020

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Preview - Dorost 14.02.2020

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.