A-tým 07.11.2016

ALTISPORT CHALLENGE: Stíhací závod zná svého vítěze

Úvodní ALTISPORT CHALLENGE má svého vítěze. Ve stíhacím závodě na jedno kolo se utkali Lukáš Vopat (starší dorost), Denis Viedemann (2. třída) a Jakub Černý (A-tým). V první fázi zajeli všechni účastníci kolo na čas, od kterého se poté dal nejpomalejším časový náskok na vítěze této rozjížďky. Nejrychleji rozjížďku zajel Jakub Černý v čase 12,4 s, na druhém místě skončil Lukáš Vopat s minimální ztrátou 0,3 s a na třetím místě Denis Viedemann se ztrátou 6 vteřin na Jakuba Černého. Oba tak získali svou časovou výhodu, Lukáš Vopat 0,3 vteřiny a Denis Viedemann 6 vteřin. Povedlo se Jakubu Černému výhodu stáhnout a závod ovládnout? Na to se můžete podívat v připraveném videu!
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >