Preview - Junioři 23.02.2022

Boj a závěrečné umístění pokračuje. Juniory čeká Havířov s Kladnem

Vedle dorostenců odehrají tento týden dva zápasy také junioři. Ti aktuálně bojují o setrvání v nejvyšší juniorské soutěži, v minitabulce jim patří 2. místo, které zaručuje bezpečí. V rámci čtvrtečního dne změří síly s Havířovem, který na Severočechy ztrácí čtyři body. V sobotu budou hájit černožluté barvy proti posledním Rytířům.

Litvínov narazil v aktuálním ročníku na Havířov dvakrát. Poprvé zavítal na slezský led koncem října, kde jako první slavili právě chemici. Cestu za třemi body zahájil Kroupa, po první siréně se k němu přidal Slavík se Stehlíkem. Na 4:0 zvýšil ve třetím dějství Hák. Čestnou trefu domácích si připsal Byčkov. Situace se však otočila na ZS Ivana Hlinky. Hosté totiž vedli už 2:0, poté rozvlnil síť litvínovský Stehlík. Slezané ale odskočili ve 45. minutě, na výhře nic nezměnil ani závěrečný zásah Baláže.

Podobnou bilanci mají černožlutí také s kladenskými Rytíři. Ty dokázali v dohrávce 1. kola porazit 4:2. Výsledek se nerodil vůbec snadno, přestože v 8. minutě pálil ostrými Slavík. Středočeši se totiž do utkání vrátili a do druhé třetiny nastupovali s jednogólovým náskokem. Díky dalšímu gólu Slavíka a dvěma brankám Danielčáka ale získali chemici plný počet bodů. V odvětě na Kladně slavili jako první hosté, Rytíři se ale radovali v každém dějství a připsali si výhru 3:1. Mimo jiné Rytíři v aktuální sezoně mají na kontě pouhá tři vítězství, jedno právě zaznamenali proti Litvínovu.

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >