A-tým 26.07.2022

Budu dělat všechno proto, abych očekávaní naplňoval a pomohl týmu zpět do play-off, říká Šimon Stránský

Šimon Stránský byl představen jako posila v polovině května, nyní se připojil k týmu na zahájení přípravy na ledové ploše. Jak se na působení v Litvínově těší a jaké má ambice do nové sezóny? Přečtěte si v článku níže.

Litvínov zahájil v neděli 24. července přípravu na ledové ploše. Šimon Stránský se v týmu setkal s Patrikem Zdráhalem, se kterým již působili ve Vítkovicích. „Včera jsme si vyzkoušeli výstroj, dneska už do toho pořádně šlápneme," říká Stránský. „S Patrikem jsme se hned dali dohromady, trávíme spolu hodně času. Dva roky jsme spolu ve Vítkovicích hráli v lajně, takže si rozumíme. Zatím však spolu v lajně nejsme," dodává.

Nový útočník, kterého čeká na severu Čech premiérová sezóna, se na působení v Litvínově těší. „Na stadionu byla vždy nepříjemná atmosféra pro soupeře, ale dobrá pro domácí celek. Očekávám, že na tom budeme lépe, než v loňské sezóně," řekl Stránský, který v loňské sezóně nasbíral 37 bodů za 60 utkání v základní části finské nejvyšší soutěži. „Chtěl bych patřit mezi lídry, hra pod tlakem mi vyhovuje. Budu dělat všechno proto, abych očekávaní naplňoval a pomohl týmu zpět do play-off," zmínil vyhlídky na následující ročník. „Určitě si ale nechci dávat přesné cíle na počet bodů, člověka to pak svazuje," dodává.

Celý rozhovor se Šimonem Stránským si můžete pustit zde:

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >