Mládež 06.11.2019

Deset hráčů deváté třídy bylo nominováno na kemp krajského výběru

Hned deset hokejistů ročníku 2005 má Litvínov v nominaci krajského výběru. Hráče 10.11. čeká kemp na Zimním stadionu Ivana Hlinky.
Zástupci jednotlivých klubů se na litvínovském stadionu sejdou v 9:30. Patnáct minut po poledni začne trénink na ledové ploše, hodinu nato hráči zamíří na oběd. Celou akci uzavře zápas hraný od 15:30.

Z kádru loňských mistrů bylo vybráno deset hráčů, jmenovitě brankář David Tuhý, obránci Lukáš Síč, Jaroslav Bystřický, Radek Vyhlídal a útočníci Jakub Bednařík, Tomáš Holčák, Matěj Maštalířský, Jan Šprynar, Dominik Čech a Martin Sčislák.

Pozvaní hráči:

Brankáři: Perůtka Alexander (Chom), Tuhý David (Lit.)

Obránci: Síč Lukáš, Bystřický Jaroslav, Vyhlídal Radek (Lit.)
Badinka Dominik, Husinecký Vojtěch, Hynek František (Chom.)

Útočníci: Skrutek Tomáš, Mišovic Dominik (Chom.)
Bednařík Jakub, Holčák Tomáš, Maštalířský Matěj, Šprynar Jan,
Čech Dominik, Sčíslák Martin (Lit.)
Chlán Robert (Bíl.)
Žáci včera

PĚTKA: Prohra v Lounech a vítězná dohrávka proti Klášterci

Šestým, potažmo pátým kolem pokračovala soutěž pátých tříd. Litvínov narazil předvečer svátku československé státnosti na Slovan Louny. Na regionálního soupeře bohužel nestačil a těsně mu podlehl. V další části soutěže změřili páťáci síly s Kláštercem. Černožlutí si po dobrém úvodu připsali do tabulky výhru.
Žáci včera

ŠESTKA: Třináctka Roudnici a totální destrukce Ústí

Šesťáci i nadále pokračují v sérii skvělých výkonů. S chutí si zastříleli proti Roudnici, když Pecka zaznamenal hattrick. Následně se utkali s Ústím nad Labem, fanoušci viděli celkem osmadvacet branek. Šest přišlo z hole Petružálka a o dalších sedm se postaral Danihelka.
Zápasy - Dorost 16.11.2019

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.